Zase bez Jágra. Česká hvězda Calgary znovu nepomůže a vynechá už čtvrtý zápas v řadě

29. 10. 2017 19:50
Jaromír Jágr nezasáhne do nočního duelu s Washingtonem. Český hokejový útočník tak bude Calgary chybět kvůli zranění už ve čtvrtém duelu NHL v řadě.
Jaromír Jágr v noci k utkání s Washingtonem na led nevyjede
Jaromír Jágr v noci k utkání s Washingtonem na led nevyjede | Foto: Reuters

Calgary - Jaromír Jágr se v nočním utkání proti Washingtonu návratu na led nedočká. Útočník Calgary se zranil 22. října v domácím střetnutí s Minnesotou, od té doby vynechal tři zápasy a nezasáhne ani do boje s Washingtonem. Potvrdil to kouč Flames Glen Gulutzan.

Jágr odstoupil ze zápasu s Minnesotou již během úvodní třetiny, odehrál jen čtyři střídání a na ledě strávil dohromady necelé čtyři minuty. Důvodem bylo zranění ve spodní části těla, které klub nespecifikoval. Podle původních odhadů měl chybět ve třech zápasech, jeho pauza se však minimálně o jeden duel protáhne.

Flames bez Jágra po prohře s Minnesotou zvítězili 3:2 po penaltách v Nashvillu, jenže pak padli v St. Louis 2:5 i doma s Dallasem 1:2. Do svého zranění přitom Jágr podával dobré výkony a vysloužil si kromě pochvalných komentářů kouče Glena Gulutzana i místo v elitní první formaci s mladými hvězdami Johnnym Gaudreauem a Seanem Monahanem.