Krejčí pomohl gólem k výhře Bostonu v Dallasu, trefil se i Hudler

26. 2. 2017 21:57
Boston vyhrál a zasloužili se o to mimo jiné čeští útočníci. David Krejčí skóroval a David Pastrňák zaznamenal dvě asistence.
Radost hokejistů Bostonu.
Radost hokejistů Bostonu. | Foto: Reuters

Dallas - Hokejisté Bostonu zvítězili v NHL na ledě Dallasu 6:3 a uzavřeli úspěšné turné po hřištích soupeřů s bilancí 3-1-0. David Krejčí pomohl Bruins k výhře jedním gólem, dvě přihrávky přidal v dresu vítězů David Pastrňák. V domácím týmu si Jiří Hudler připsal gól a asistenci.

Hosty poslal do vedení v 6. minutě Brad Marchand, jenž zakončil spolupráci s Bergeronem a Pastrňákem. O minutu později přidal 16. gól v sezoně Krejčí. Domácí ale po přestávce zásluhou Hudlera vyrovnali. Český útočník na první gól Stars přihrál a druhý sám v přesilovce dal.

Boston ale ještě do konce druhé třetiny přidal další dvě branky a náskok už si pohlídal. Pět minut před koncem zpečetil v přesilovce skóre Ryan Spooner, jemuž asistoval Pastrňák.

Výsledky NHL:

Dallas - Boston 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)

Branky: 25. Klingberg (Hudler), 32. Hudler, 54. Seguin - 36. a 48. Bergeron, 6. Marchand (Pastrňák), 7. Krejčí, 35. Vatrano, 55. Spooner (Pastrňák). Střely na branku: 36:28. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Bergeron, 2. Marchand, 3. Krug (všichni Boston).