59:47, 59:56. Dallas předvedl v NHL neuvěřitelný obrat v závěrečných sekundách

23. 12. 2023 23:05
Hokejistům Dallasu se v dnešním utkání NHL v Nashvillu podařil málo vídaný obrat. Stars v sestavě s českým útočníkem Radkem Faksou zvítězili 3:2 díky dvěma gólům v poslední čtvrt minutě zápasu.
Radost hokejistů Dallasu.
Radost hokejistů Dallasu. | Foto: Reuters

Nashville přitom ještě ve 49. minutě vedl 2:0 a mířil za výhrou. Pak ale snížil Jevgenij Dadonov a v čase 59:47 vyrovnal v power play při závaru před brankou Predators Craig Smith. Devět sekund po rozehrání dokonal obrat Dallasu svým prvním gólem v sezoně finský obránce Jani Hakanpää, jenž ranou od modré prostřelil krajana Juuse Sarose v brance Predators.

NHL:

Nashville - Dallas 2:3 (0:0, 2:0, 0:3)

Branky: 21. McCarron, 27. Sissons - 49. Dadonov, 60. Craig Smith, 60. Hakanpää. Střely na branku: 21:34. Diváci: 17.159. Hvězdy utkání: 1. Josi, 2. Sissons (oba Nashville), 3. Craig Smith (Dallas).