Malého chlapce v hledišti trefil puk. V nemocnici zemřel

ČTK ČTK
2. 11. 2014 12:15
Osmiletého chlapce smrtelně zranil puk, který vletěl do hlediště v sobotním utkání francouzské druhé ligy mezi hokejisty Dunkerque a Remeše.
Puk vystřelený do hlediště vážně zranil chlapečka ve Francii.
Puk vystřelený do hlediště vážně zranil chlapečka ve Francii. | Foto: Reuters

Lille - Osmiletého chlapce smrtelně zranil puk, který vletěl do hlediště v sobotním utkání francouzské druhé ligy mezi hokejisty Dunkerque a Remeše. Malý fanoušek měl smůlu, že seděl na tribuně v místech, která nejsou dostatečně chráněna plexisklem. Puk ho zasáhl do hlavy.

Přímo na stadionu chlapce resuscitovali hasič a prezident domácího klubu, který je lékař. Chlapec byl podle agentury AFP převezen do nemocnice v Lille, lékařům se ho však nepovedlo zachránit.

"S velkým zármutkem oznamujeme, že malý Hugo dnes zemřel. Odpočívej v pokoji, andílku," uvedl na twitteru klub Corsairs Dunkerque.

Tragickou událostí už se začaly zabývat úřady. "Bylo zahájeno vyšetřování, které má objasnit okolnosti této tragédie," řekl agentuře AFP prokurátor Eric Fouard.

Zápas byl zhruba tři minuty před závěrečnou sirénou předčasně ukončen za stavu 2:1, o jeho osudu rozhodne hokejová federace.

 

Právě se děje

Další zprávy