FOTO Tak vypadal vůz Jakuba Voráčka po havárii na Kladensku

Jakub Voráček měl ve středu na Kladensku nepříjemnou nehodu. Vyvázl sice nezraněn, ale dosti pochroumal své Ferrari California.
Ferrari California Jakuba Voráčka po havárii. Škoda za tři miliony, ale hokejista zůstal nezraněn.
Takhle dopadl nákladní vůz Mercedes, do kterého Voráček narazil. Na něm škody činily jen 50 000.
Jakub Voráček z nehody vyvázl zdráv a v pořádku, nicméně jeho Ferrari California je podle všeho "na odpis".
Těžkou havárii měl loni v létě brankář Winnipegu Ondřej Pavelec, ten ale na rozdíl od Voráčka boural opilý.
Foto: Policie ČR
Policie ČR
22. 5. 2013 17:19
Jakub Voráček měl ve středu na Kladensku nepříjemnou nehodu. Vyvázl sice nezraněn, ale dosti pochroumal své Ferrari California.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy