Diskařka Müllerová si na Silvestra vzala svou partnerku

ČTK ČTK
2. 1. 2014 13:21
Německá diskařka Nadine Müllerová si na Silvestra vzala svou dlouholetou partnerku
ME v atletice: Nadine Müllerová (disk) - 2010
ME v atletice: Nadine Müllerová (disk) - 2010 | Foto: Reuters

Halle - Německá diskařka Nadine Müllerová si na Silvestra vzala svou dlouholetou partnerku. Dvojice má v plánu pořídit si brzy rodinu a stříbrná medailistka z mistrovství světa 2011 doufá, že se pohoda v soukromém životě promítne i do sportovního.

"Jsem ráda, že jsme konečně udělaly ten poslední krok. Cítím se tak osvobozená, je to neuvěřitelné," řekla listu Die Welt osmadvacetiletá atletka, jež svou sexuální orientaci dosud tajila. "Dosavadní hra na schovávanou byla z mé strany takovou sebeobranou. Teď se ale mohou i média a fanoušci dozvědět, koho miluji a s kým chci žít," uvedla.

Se svou partnerkou plánuje Müllerová založit brzy rodinu. "Děti rozhodně chceme. Už jsme dokonce začaly hledat vhodného dárce spermatu," prozradila diskařka, jež se na loňském MS v Moskvě musela spokojit s čtvrtým místem. "Koneckonců moje žena už mladší nebude," dodala.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy