Chtěl být jako Drogba, dotáhl to až na Euro. Připomeňte si Šuralovu kariéru

Sport Sport
29. 4. 2019 13:21
V pondělí tragicky zemřel na následky nehody reprezentační útočník Josef Šural. Během své kariéry dosáhl na dvě domácí trofeje, nastoupil na Euru 2016 ve Francii a nosil kapitánskou pásku v pražské Spartě.
Josef Šural, Alexandre Mendy, Liberec - Mladá Boleslav
Josef Šural, Alexandre Mendy, Liberec - Mladá Boleslav | Foto: ČTK

Fotbalově začínal Josef Šural v Šakvicích na jižní Moravě, odkud záhy odešel do Zbrojovky Brno, kde prožil fotbalové mládí. Vzorem mu byl bývalý útočník Chelsea Didier Drogba, spoluhráči na něj volali přezdívkou Šury.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy