Chtěl být jako Drogba, dotáhl to až na Euro. Připomeňte si Šuralovu kariéru

Sport Sport
29. 4. 2019 13:21
V pondělí tragicky zemřel na následky nehody reprezentační útočník Josef Šural. Během své kariéry dosáhl na dvě domácí trofeje, nastoupil na Euru 2016 ve Francii a nosil kapitánskou pásku v pražské Spartě.
Josef Šural, Alexandre Mendy, Liberec - Mladá Boleslav
Josef Šural, Alexandre Mendy, Liberec - Mladá Boleslav | Foto: ČTK

Fotbalově začínal Josef Šural v Šakvicích na jižní Moravě, odkud záhy odešel do Zbrojovky Brno, kde prožil fotbalové mládí. Vzorem mu byl bývalý útočník Chelsea Didier Drogba, spoluhráči na něj volali přezdívkou Šury.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 9 minutami

Na Pelhřimovsku se srazil nákladní vlak s autem, řidička nehodu nepřežila. Provoz na železnici stojí

Železniční doprava na trati Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí je na Pelhřimovsku zastavená kvůli nehodě na přejezdu v obci Stojníč. Podle informací na webu Českých drah se tam srazily nákladní vlak a osobní auto. Řidička auta zemřela, řekla mluvčí policie Stanislava Rázlová.

"Utrpěla při nehodě velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. Na místě zasahují složky integrovaného záchranného systému," uvedla Rázlová.

Nehoda se stala krátce před 8:30. České dráhy zavedly v úseku mezi Horní Cerekví a stanicí Počátky-Žirovnice náhradní autobusovou dopravu. Obnovení provozu předpokládají po 10:00.

Zdroj: ČTK
Další zprávy