Filip Novák

Hovorku s Novákem nahradili v reprezentaci Simič se Zmrhalem
Reprezentace

Hovorku se Zmrhalem nahradili stoper Stefan Simič z Hajduku Split a záložník Jaromír Zmrhal z Brescie. Národní tým se dnes před polednem sešel v Praze
Vaclík zapsal v prvním kole Evropské ligy nulu, Karius dostal v Bratislavě čtyři góly
Evropská liga

Brankář Tomáš Vaclík ze Sevilly udržel čisté konto v Karabachu. Loris Karius nabídl Slovanu Bratislava vedení a jeho Besiktas prohrál nakonec 2:4.
Slovan zdolal PAOK gólem ze čtvrté minuty nastavení. Novák opět zářil za Trabzonspor

Český reprezentant se podílel na výhře 3:1 v Aténách nad AEK, když přihrál na gól a zařídil i penaltu, kterou však jeho spoluhráč neproměnil.
Sparta se má v Turecku na co těšit, ví bek Trabzonsporu Novák
Fotbal

V průběhu letní přípravy měl fotbalista Trabzonsporu Filip Novák zdravotní problémy, přesto je na duel na hřišti Sparty připraven.
Fanouškům toho dost dlužíme. Na Brazilce musíme vletět, říká obránce Novák

Podle osmadvacetiletého obránce musejí hrát reprezentanti proti "Kanárkům" odvážněji a nečekat, až dostanou gól.
K soupeři jako Anglie musíte mít respekt. Nemělo to skončit 0:5, mrzelo Pavlenku

Po nejvyšší debaklu v samostatné historii litoval Jiří Pavlenka, že čtyři z pěti gólů byly hodně smolné a reprezentanti si je dali prakticky sami.
Nejtěžší porážka. Češi si ve Wembley ani neškrtli a schytali od Angličanů pět gólů

Čeští fotbalisté podlehli na úvod kvalifikace o Euro Angličanům 0:5. Výhru Albionu na stadionu Wembley režíroval třemi góly Raheem Sterling.
Novák se v Turecku hned usadil v sestavě, ale zažil i pravé peklo ze strany tureckých fanoušků
Zahraniční ligy

Reprezentační obránce Filip Novák zamířil v zimě do Turecka a přestup si chválí, i když v Turecku už zažil i strasti.
Reprezentační bek Novák přestoupil z Midtjyllandu do Trabzonsporu

Fotbalista Filip Novák mění dres. Z dánského Midtjyllandu míří reprezentační obránce do tureckého Trabzonsporu.
Novák získává odpustek za neproměněnou šanci. I díky tréninku s rekordmanem

Obránce fotbalové reprezentace Filip Novák úspěšně pracuje na tom, aby se o něm mluvilo i jinak než jako o muži, který spálil obrovskou šanci.
Hloušek připravil úvodní branku zápasu, Legie ale nakonec remizovala. Za postupem vykročil AC Milán

Český reprezentant Adam Hloušek pomohl Legii Varšava asistencí k domácí remíze 1:1 s Šeriffem Tiraspol.
Z fotbalové reprezentace vypadl kvůli zranění obránce Novák

Reprezentanti v sobotu před polednem trénovali v Praze a v neděli odletí k přípravnému utkání v Bruselu, které se hraje v pondělí.
Novák: Nelíbí se mi německá povaha a celkově tým. Nikdy jsem jim nefandil

Fotbalový reprezentant Filip Novák byl před kvalifikačním duelem proti Německu upřímný. "Nelíbí se mi ta jejich povaha a celkově tým," řekl o soupeři.
Nováka mrzel výsledek i mdlí fanoušci: Možná byli ještě hlavou na prázdninách
Fotbal

Čím chlubit se po prvním kvalifikačním zápase nemají čeští fotbalisté ani jejich fanoušci.
Turecký Osmanlispor s Procházkou v sestavě vyřadil dánský Midtjylland s Novákem a Kadlecem

Turecký Osmanlispor vyřadil dánský Midtjylland. V souboji českých fotbalistů se po vítězství 2:0 raduje bývalý stoper Plzně Václav Procházka.
Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu do 4. předkola Evropské ligy

Midtjylland postoupil přes Videoton Székesfehérvár díky trefě Filipa Nováka v prodloužení. Jeho spoluhráč Václav Kadlec odehrál 69 minut.
Novák rozhodl o výhře Midtjyllandu, Navrátil pomohl asistencí k remíze Almela

Český útočník Jaroslav Navrátil prožil povedenou premiéru v evropských pohárech. Asistencí se podílel na remíze svého Almela.
Boleslav vyzve ve 3. předkole EL makedonské Tetovo. Slovan Bratislava schytal debakl a končí

Český útočník Václav Kadlec přispěl asistencí k remíze fotbalistů Midtjyllandu 2:2 v odvetě 2. předkola Evropské ligy ve Vaduzu.
Návrat do Evropy Slavii nevyšel, v Tallinnu pohrála 1:3

Fotbalisté Slavie neproměnili herní převahu v góly a do odvety 2. předkola Evropské ligy si z Tallinnu vezou manko po porážce 1:3 od tamní Levadie.