FC Janov

Barákův gól Lecce k záchraně nepomohl, Immobile je králem evropských střelců
Zahraniční ligy

Ani gól Antonína Baráka nestačil k záchraně Lecce, kde český fotbalový reprezentant hostoval z Udine. Jeho tým podlehl v posledním kole Parmě.
Vedoucí Juventus udržel náskok, o výhře v Janově rozhodla Ronaldova trefa

Lídr italské fotbalové ligy Juventus vyhrál v Janově 3:1 a udržel v čele tabulky náskok čtyř bodů. Druhé Lazio Řím otočilo utkání na hřišti FC Turín.
Rebič vystřelil AC tři body proti Udine, Ibrahimovic má 150. výhru v italské lize

Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.
Janov nabízí 5 milionů eur za Krmenčíka. Plzeň ani nechce jednat
Česká liga

O plzeňského fotbalistu Michaela Krmenčíka se zajímá FC Janov. Poslední tým Serie A podle médií nabídl za útočníka pět milionů eur.

Inter Milán rozdrtil Janov 4:0 a zakončí rok v čele italské ligy

Fotbalisté Interu Milán rozdrtili v 17. kole italské ligy FC Janov 4:0 a krátkou zimní přestávku stráví v čele tabulky o skóre před mistrovským Juventusem Turín. "Stará dáma" má ale lepší vzájemnou bilanci, která rozhoduje na konci sezony.

Inter v posledním utkání roku potvrdil, že po letním příchodu trenéra Antonia Conteho prožil velmi úspěšný podzim. Milánský celek proti Janovu od začátku zcela dominoval a nedal hostům sebemenší šanci. Dva góly dal útočník Lukaku, který se s 12 brankami posunul na druhé místo střelecké tabulky.

Inter vyhrál 13 ze 17 kol a jedinou ligovou porážku utrpěl s Juventusem. V čele Serie A zakončí rok poprvé po čtyřech letech. Ve skupině Ligy mistrů obsadil třetí místo před pražskou Slavií a na jaře si zahraje Evropskou ligu proti Ludogorci Razgrad, který nově vede bývalý plzeňský kouč Pavel Vrba.

Udine v dalším dnešním zápase porazilo Cagliari 2:1. Hosté podruhé v sezoně dvakrát za sebou prohráli a před krátkou pauzou mohou přijít o páté místo v tabulce. Český záložník Antonín Barák zůstal jen na lavičce náhradníků domácího týmu.

Zápas v Udine rozhodl v 85. minutě Fofana, který okamžitě odpověděl na vyrovnávací gól z předchozí minuty. Domácí záložník si vedle vítězné branky připsal v utkání i asistenci.

Italská fotbalová liga - 17. kolo:

Udine - Cagliari 2:1 (39. De Paul, 85. Fofana - 84. Joao Pedro), Inter Milán - FC Janov 4:0 (31. a 71. Lukaku, 33. Gagliardini, 64. Esposito z pen.), FC Turín - Spal Ferrara 1:2 (4. Rincón - 42. Espeto, 81. Petagna).

Brescia s obráncem Matějů ovládla duel nováčků italské ligy proti Lecce

Aleš Matějů odehrál v 16. kole italské ligy celý zápas při vítězství Brescie 3:0 v duelu nováčků proti Lecce. Jaromír Zmrhal zůstal na lavičce.
Dusno na Slovensku. Majitel Žiliny obvinil Hamšíka, že vymývá mozky mladým hráčům

V přestupové kauze dvacetiletého útočníka Róberta Boženíka jde o miliony eur.
AC Milán zahájil ligovou sezonu porážkou v Udine, Zmrhal prožil vítězný debut

Zmrhal odehrál za Brescii závěrečných 19 minut zápasu v Cagliari. Jankto byl u porážky Sampdorie, Schick, Barák a Krejčí zůstali na lavičce.
Kouč Giampaolo předčasně končí v Janově a míří do AC Milán

Jednapadesátiletý kouč se s vedením italského celku dohodl na ukončení smlouvy a měl by být v nejbližší době jmenován novým trenérem AC Milán.
Neapol si po výhře nad Frosinone upevnila druhé místo. Simič zůstal na lavičce

Fotbalisté Neapole zvítězili v 34. kole italské ligy na hřišti předposledního Frosinone 2:0.
Neapol hrála s Janovem 1:1 a oddálila mistrovské oslavy Juventusu
Fotbal

Fotbalisté druhé Neapole v 31. kole italské ligy doma remizovali s FC Janov 1:1 a oddálili mistrovské oslavy Juventusu.
Boloňa padla proti Juventusu po gólu Dybaly, Jankto slavil se Sampdorií výhru

Jakub Jankto se vrátil do základní sestavy Sampdorie po dvou zápasech, naopak Ladislav Krejčí z Boloni si proti Ronaldovu Juventusu nezahrál.

Fotbalisté Juventusu podle očekávání zdolali poslední Chievo 3:0 a i po 20. kole italské ligy zůstali neporažení.
Neapol zvrátila na těžkém terénu v Janově zápas, který byl kvůli dešti přerušen

Fotbalisté Neapole otočili ligové utkání na hřišti Janova a po výhře 2:1 se posunuli na druhé místo. Zápas byl na několik minut přerušen.
Polák Piatek v Itálii zastínil Ronalda, zdesetinásobil svou cenu a zaskočil majitele

Krzysztof Piatek přestoupil do Janova jen za 4 miliony eur. Z nenápadné posily se stal hvězdou Serie A, překonal rekordy a touží po něm v Anglii.
Jankto: Janovu se snažíme dodat optimismus alespoň dobrými výsledky

I na fotbalistu Jakuba Jankta, který v červenci zamířil do Sampdorie Janov, dolehla nedávná tragédie v italském přístavním městě.
Milánský Inter po gólech stoperů zvítězil v italské lize nad Beneventem

Ladislav Krejčí při výhře Boloni nad Janovem do hry nezasáhl.
Barákovi v italské lize neuznali gól po poradě u videa, Udine prohrálo v Turíně

Udine prohrálo v 24. kole italské ligy na hřišti FC Turín 0:2. Českému záložníkovi Antonínu Barákovi neuznali rozhodčí gól po poradě u videa.
Jako patnáctiletý debutoval v italské lize, o rok později přestoupil Pellegri do Monaka

Šestnáctiletý útočník Pietro Pellegri, který jako první fotbalista narozený v roce 2001 skóroval v italské lize, přestoupil z FC Janov do Monaka.
AC Milán poprvé pod Gattusem prohrál, Juventus ztrácí po výhře v Boloni bod na čelo

AC Milán prohrál v sedmnáctém kole italské ligy na hřišti Hellasu Verona 0:3, Juventus se díky stejnému vítězství v Boloni posunul na druhé místo.