Dinamo Riga

Salák opravuje výrok agenta: Jsem v šoku. Neřekl jsem, že Rigu opustím
Hokej

Hokejový brankář Alexander Salák nebude podle svého agenta v příští sezoně působit v Rize, za kterou chytal od října loňského roku.

Sedlákův gól v prodloužení přinesl výhru Čeljabinsku

Útočník Lukáš Sedlák rozhodl svým třináctým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy o vítězství Čeljabinsku nad Nižněkamskem 2:1 v prodloužení. V 63. minutě překonal bekhendem gólmana Konstantina Barulina a skóroval ve druhém utkání po sobě.

S 21 kanadskými body z 35 zápasů je Sedlák nejproduktivnějším hráčem Čeljabinsku, který je poslední ve Východní konferenci.

Traktor vedl téměř celý zápas poté, co v 6. minutě otevřel skóre obránce Jesse Virtanen. Hostům se povedlo vyrovnat v čase 59:03 v power play, v prodloužení ale doplatili na faul Andreje Sergejeva, který byl potrestán za držení. Početní výhodu využil po 42 sekundách Sedlák.

Chabarovsk ukončil sérii porážek v KHL. Přispěli bratři Zohornové i Langhamer
Hokej

Bratři Tomáš a Hynek Zohornové gólově přispěli k vítězství Chabarovsku 4:1 nad Jokeritem Helsinky v Kontinentální hokejové lize.
Polák pomohl Vladivostoku k překvapivé výhře proti Omsku, Kovář vychytal čisté konto
Hokej

Útočník Vladivostoku Vojtěch Polák otevřel skóre utkání KHL proti Omsku a šestou brankou v sezoně přispěl k výhře 4:1. Jakub Kovář vychytal Traktor.
Zohorna se zapsal do historických tabulek, ale prohru Chabarovsku neodvrátil
Hokej

Zohorna si v zápase proti Jokeritu připsal gól a dvě asistence a dostal se na metu 111 bodů, což znamená post nejproduktivnějšího hráče Amuru v KHL.
Kovář vychytal Jekatěrinburgu výhru v Bratislavě. Jandačův tým natáhl vítěznou sérii
Hokej

Hokejisté Jekatěrinburgu si po dvou porážkách v KHL dojeli pro dvoubodový zisk do Bratislavy, kde s Jakubem Kovářem zvítězili nad Slovanem 6:3.
Potupa Slovanu na výjezdu ve Vídni. Od CSKA Moskva schytal v KHL debakl 0:9
Hokej

Hokejisté Slovanu Bratislava museli v zápase KHL World Games ve Vídni skousnout nejtěžší porážku v sezoně. Prosadilo se proti nim osm střelců.
Jekatěrinburg uspěl počtrnácté v řadě i bez Kováře. Slovan zůstává dále na dně KHL
Hokej

Překvapivý suverén KHL z Jekatěrinburgu nezaváhal ani ve čtrnáctém utkání v sezoně a zvítězil na ledě Chabarovsku bez brankáře Jakuba Kováře 5:2.
Reprezentační forma Kováře. V KHL má další nulu a jeho Jekatěrinburg dvanáctou výhru
Hokej

Jakub Kovář pokračuje v KHL v parádních výkonech. V zápase Jekatěrinburgu proti Dynamu Moskva vychytal třetí čisté konto z posledních čtyř utkání.
Deset výher v řadě. Jekatěrinburg smazal ztrátu tří branek i s brankářem Kovářem
Hokej

Jízda Jekatěrinburgu v KHL nekončí. Mužstvo s českým brankářem Jakubem Kovářem si připsalo desátou výhru v řadě po obratu proti Jaroslavli.
Jekatěrinburg s Kovářem vyhrál i pátý zápas KHL, Jandačův tým uspěl v prodloužení
Hokej

Hokejisté Jekatěrinburgu nepoznali hořkost porážky ani v pátém zápase nového ročníku KHL. Trenér Jandač se radoval z vítězství v Čeljabinsku.
Hradec Králové zabral v pravý čas, zdolal Rigu a v semifinále Spengler Cupu narazí znovu na Kanadu
Hokej

Hokejisté Hradce Králové zdolali ve čtvrtfinále prestižního Spengler Cupu v Davosu 4:1 Rigu a o finále si v sobotu zahrají s Kanadou.
Hradec Králové se v play off Spenglerova poháru utká s Rigou
Hokej

Hradečtí hokejisté nastoupí ve čtvrtfinále švýcarského Spengler Cupu proti lotyšské Rize.
Obránce Kolář zařídil v KHL dvěma body vítězství Chabarovsku
Hokej

Obránce Jan Kolář zařídil v Kontinentální lize gólem a asistencí domácí vítězství Chabarovsku 2:1 nad Kunlunem Red Star.
Skvělý Radil přispěl k další výhře Spartaku. Kovář musel z branky už v osmé minutě
Hokej

Lukáš Radil zaznamenal potřetí za sebou bilanci jednoho gólu a asistence. Petrohrad doma přehrál Chanty-Mansijsk a zvýšil náskok na 24 bodů.
Hanzl přispěl gólem k bodovému zisku Nižněkamsku, Kovářův Jekatěrinburg padl v Rize
Hokej

V nájezdech Hanzl s Nestrašilem neuspěli a Nižněkamsk na ledě CSKA prohrál. Brankář Kovář získal s Jekatěrinburgem v Lotyšsku pouze bod.
Je to vysvobození, říká Sedláček o konci svého angažmá v Hradci. Do branky ho nepustil skvělý Rybár
Extraliga

Hradec přivedl Sedláčka na výpomoc za zraněného Rybára. Jakmile ale Slovák vyléčil záda, natlačil se do branky a zlínského rodáka už tam nepustil.
Mizérie pokračuje. Slovan prohrál po Říhově odvolání i s beznadějně poslední Rigou
Hokej

Slovan neuspěl ani v prvním utkání pod novým běloruským trenérem Zankovcem. Poslední Riga zvítězila v Bratislavě v prodloužení.
Kovář vstřelil vítězný gól při výhře Magnitogorsku s Novokuzněckem, trefil se i Sobotka
Hokej

Jan Kovář dal vítězný gól Magnitogorsku proti Novokuzněcku. Vladimír Sobotka se gólem podílel na vítězství Omsku v Ufě.