Bizarní obrázky ze Saúdské Arábie. Muž z hlediště sešvihal fotbalistu bičem

ČTK Sport ČTK, Sport
12. 4. 2024 17:28
Závěr čtvrtečního finále saúdskoarabského Superpoháru zastínil bizarní konflikt mezi divákem a fotbalistou al-Ittihádu Abdarem Razakem Hamdallou.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Při konfrontaci se muž z hlediště po marockém útočníkovi dvakrát ohnal bičem, přičemž minimálně druhou ranou ho podle všeho zasáhl.

Z videí kolujících na sociálních sítích je patrné, že muž oblečený do tradičního arabského oděvu na Hamdallu odcházejícího ze hřiště něco křičí. Semifinalista mistrovství světa z roku 2022 na oplátku šplíchl směrem k muži do hlediště vodu z plastové lahve, na což muž zareagoval dvojím švihnutím biče.

Další eskalaci konfliktu zabránila ochranka a lidé na tribuně.

Finále saúdskoarabského Superpoháru se hrálo v metropoli Spojených arabských emirátů Abú Zabí. Třiatřicetiletý Hamdallá byl jediným střelcem al-Ittihádu, jenž podlehl 1:4 al-Hilálu. Velkoklub z Rijádu vyřadil v pondělním semifinále an-Nasr Cristiana Ronalda, jenž utkání po vyloučení nedohrál.

Al-Hilál může získat čtyři trofeje v sezoně. Sedm kol před koncem vede ligu o 12 bodů a je v semifinále asijské Ligy mistrů i Saúdskoarabského poháru.

 

Právě se děje

Další zprávy