Slovenská biatlonová hvězda radí, jak se doma připravit na plavkovou sezonu

Rudolf Černík Rudolf Černík
19. 3. 2020 9:44
Stejně jako řada dalších sportovců skončila i slovenská biatlonová hvězda Paulína Fialková v karanténě. Z domova však poslala fanouškům vzkaz a přidala radu, jak cvičit i v "domácím vězení".
Paulína Fialková
Paulína Fialková | Foto: Profimedia.cz

"Místo Světového poháru v Oslo jsem doma v karanténě," připomíná slovenská biatlonistka na videu, že prestižní seriál byl předčasně ukončen po sobotních závodech ve finském Kontiolahti.

"Rozhodla jsem se přijmout výzvu slovenského olympijského a sportovního výboru a sdělit vám, že já jsem připravená zůstat doma, a požádat vás, abyste i vy zůstali doma a tím pomohli zabránit šíření tohoto viru. Abychom v létě spolu mohli oslavit největší sportovní svátek, a to olympijské hry v Tokiu," říká Fialková na nahrávce opatřené hashtagem "ostaňdoma".

Třináctá žena celkového pořadí právě skončeného ročníku Světového poháru pak přidala fanouškům radu, jak si i v omezených podmínkách zasportovat a vylepšit figuru.

"Čas si doma budu krátit i cvičením. Například břicha," prozrazuje Fialková, předvede pár cviků a pak mrkne do kamery: "Potom v létě v plavkách jako když najdeme, ne?"

Video se vzkazem Paulíny Fialkové:

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 57 minutami

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy