Nejlepší fotky biatlonové sezony: Závody bez diváků, loučení legend i české medaile

Podívejte se ne nejlepší snímky z biatlonové sezony.
Fanynka s rouškou v českých barvách za branami areálu v Novém Městě na Moravě, kam byl kvůli koronaviru vstup diváků během březnových závodů SP zakázán.
Přitom jen o pár týdnů dřív bylo v italské Anterselvě v ochozech doslova natřískáno. Fanoušci se líbají během sprintu žen, který se běžel na Valentýna.
Právě skončená sezona byla poslední pro legendu biatlonu, Francouze Martina Fourcada.
Také čeští fanoušci přišli o svoji legendu - aspoň co se výdrže na nejvyšší světové scéně týče. S kariérou se rozloučil Michal Šlesingr.
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Reuters Sport (C) Český biatlon, Petr Slavík, Luboš Vácha, Reuters, Sport
18. 3. 2020 6:46
Podívejte se na 50 fotografií z biatlonové sezony 2019-20, která o víkendu předčasně skončila ve finském Kontiolahti.
 

Právě se děje

před 50 minutami

Při potlačení vzpoury ve věznici na Srí Lance zemřelo šest vězňů. Bouře začaly kvůli koronaviru

Šest vězňů přišlo o život a dalších 35 bylo zraněno, když vězeňská služba zahájila střelbu, aby potlačila vzpouru ve věznici na okraji hlavního města Srí Lanky. Vážně zraněni byli také dva strážní. Uvedla to agentura AP s odvoláním na úředníky. V přeplněných věznicích na Srí Lance rostou nepokoje kvůli pandemii. V posledních týdnech vězni protestovali v několika věznicích, protože zde vzrostl počet nakažených covidem-19.

Podle mluvčího policie nepokoje vypukli v neděli ve věznici zhruba 15 kilometrů severně od Colomba. Strážci se pokusili dostat situaci pod kontrolu, nepokoje však přerostly ve vzpouru. Vězni se snažili převzít kontrolu nad vězením a stovky se jich pokusily o útěk. Dozorci proto začali střílet.

Jeden vězeň zemřel při podobných nepokojích minulý týden. Další zemřel v březnu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy