Ashleigh Bartyová

Ženské finále má v Melbourne překvapivé obsazení. Djokovič čeká na soupeře
Tenis

O trofej na Australian Open budou hrát Američanka Sofia Keninová a Španělka Garbiňe Muguruzaová.
Předčasné finále: Ash nemá slabiny, ví Kvitová. Pokusí se zlámat australská srdce
Tenis

Soupeřky ve čtvrtfinále Australian Open pojí vzájemný respekt a obdiv. "Mám ji ráda," říká Petra Kvitová.
Kvalifikačním sítem v Melbourne prošla jen Krejčíková, Martincová končí
Tenis

Krejčíková přehrála ve finále kvalifikace Vickeryovou, Martincová podlehla Cocciarettové. Světová jednička Bartyová ovládla turnaj v Adelaide.
Dva roky depresí pomohly zrodu královny. Neuvěřitelně děsivé, přiznává Bartyová
Tenis

Ashleigh Bartyová. Královna, která se na trůn mohutně odrazila ze samotného dna.
Bartyová korunovala životní sezonu triumfem na Turnaji mistryň
Tenis

Třiadvacetiletá hráčka porazila v dnešním finále v čínském Šen-čenu obhájkyni titulu Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:4, 6:3.
Plíšková si finále Turnaje mistryň nezahraje. Prohry s Bartyovou ale může litovat
Tenis

Karolína Plíšková si proti Ashleigh Bartyové vytvořila dvanáct brejkbolů. Proměnila ale jediný, a tak si finále zahraje světová jednička.
1:06
Tenis

Petra Kvitová podlehla na Turnaji mistryň Japonce Naomi Ósakaové 6:7, 6:4 a 4:6. Naopak Krejčíková se Siniakovou i Strýcová byly v deblu úspěšné.
Další ruský skalp nepřidala. Muchová nestačila v Moskvě na Pavljučenkovovou
Tenis

Karolína Muchová na turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Anastasii Pavljučenkovové.
Ósakaová zdolala jedničku Bartyovou a slaví v Pekingu třetí letošní titul
Tenis

Japonská tenistka Naomi Ósakaová získala na turnaji v Pekingu třetí letošní titul.

Semifinále v Pekingu vyneslo Ósakaové postup na Turnaj mistryň

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se jako pátá hráčka v pořadí kvalifikovala na Turnaj mistryň. Vítězka letošního Australian Open si zajistila start na prestižním vrcholu sezony dnešním postupem do semifinále turnaje v Pekingu.

Už dříve se do Šen-čenu na závěrečnou akci roku pro osmičku nejlepších hráček kvalifikovaly vítězka Roland Garros Ashleigh Bartyová z Austrálie, Karolína Plíšková, wimbledonská vítězka Rumunka Simona Halepová a šampionka US Open Bianca Andreescuová z Kanady.

O postup na Turnaj mistryň dál usiluje i šampionka z roku 2011 Petra Kvitová, která má na kontě už šest startů. V žebříčku sezony jí aktuálně patří šesté místo za Ósakaovou a stejně jako Japonka mohla získat jistotu, pokud by v Pekingu zvládla dnešní čtvrtfinálový duel s Bartyovou.

Turnaj mistryň s rekordní dotací 14 milionů dolarů se letos uskuteční poprvé v čínském Šen-čenu. Hrát se bude od 27. října do 3. listopadu.

Kvitová trápila jedničku. Vždycky ze mě dostane to nejlepší, ocenila ji Bartyová
Tenis

Česká tenistka si dnes mohla výhrou definitivně zajistit účast na Turnaji mistryň.
Dvě Češky ve finále. V Číně si o trofej zahrají Plíšková i Peschkeová
Tenis

Karolína Plíšková porazila v semifinále turnaje v Čeng-čou Australanku Alju Tomljanovicovou 6:3, 6:2. Soupeřce nabídla jediný brejkbol.
Bartyová má letos jako první tenistka jistý Turnaji mistryň
Tenis

Australská tenistka Ashleigh Bartyová se jako první hráčka letos kvalifikovala na Turnaj mistryň ve dvouhře.
První výhra od Wimbledonu. Kvitová si v prvním kole US Open poradila s Allertovou
Tenis

Petra Kvitová zvládla v prvním kole grandslamového turnaje v New Yorku souboj proti krajance Denise Allertové a postoupila po výhře 6:2, 6:4.
Ósakaová v ohrožení. Po skreči v Cincinnati může přijít o první místo
Tenis

Ósakaová vzdala zápas s Keninovou za stavu 6:4, 1:6, 2:0 pro americkou tenistku kvůli zranění levého kolena.
Plíšková ztratila v Cincinnati dobře rozehrané čtvrtfinále proti Kuzněcovové
Tenis

Po nadějném začátku Plíšková nevyužila ve druhém setu vedení 5:4 při vlastním podání a je jisté, že ani po Cincinnati nebude světovou jedničkou.