Sport

O tuhle selfie Ronaldo nestál. Rozezlenou hvězdu uklidňoval i Buffon
Liga mistrů

Během utkání fotbalové Ligy mistrů na hřiště pronikli dva fanoušci. S prvním se Ronaldo ochotně vyfotil, s druhým už zacházel drsněji.
Robot Pastrňák. Útočí Rusům na cara, sesadit ho může jako druhý za osm let
NHL

David Pastrňák je podle kurzů stále největším favoritem na zisk Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce hokejové NHL.
Komentář: Převychováme kouče. Z Me Too dělá NHL divadlo, klidně vyhodí peníze z okna
NHL

Tweet, který obvinil předního kouče z rasismu, vyústil v hokejové NHL v divadlo, které může pokračovat ještě ztřeštěnějším dějstvím.
Nejnovější sportovní události
před 3 hodinami

Pančochová do finále U-rampy v Copper Mountain neprošla

Snowboardistka Šárka Pančochová skončila šestnáctá na Světovém poháru v U-rampě v Copper Mountain. Po menším zranění z listopadového závodu v Modeně, kde po těžkém pádu v tréninku nenastoupila do finále Big Airu, měla v Coloradu k postupu do finále daleko.

Devětadvacetiletá freestylistka právě v Copper Mountain před šesti lety vyhrála pohárový závod ve slopestylu, ale U-rampa je její nejslabší disciplínou. Do finále se probojovala dvakrát a v lednu 2010, tehdy coby devatenáctiletá, vybojovala zlato na SP v Kreischbergu. Díky tomu se tehdy kvalifikovala na olympiádu ve Vancouveru.

V dnešní kvalifikaci pro sobotní závod v Copper Mountain obsadila 16. místo se známkou 44,50 bodu, finálová osmička měla nejméně o 24 bodů více. Z prvního místa postoupila domácí Američanka Maddie Mastrová, bronzová medailistka z letošního mistrovství světa.