Dramatickou Rallye Pačejov vyhrál Pech, Kopeckého předstihl v poslední erzetě

17. 9. 2023 13:40

Václav Pech vyhrál podruhé Rallye Pačejov. V dramatické koncovce závěrečného závodu mistrovství České republiky porazil již jistého šampiona Jana Kopeckého, kterého od čtvrté výhry za sebou v Pačejově nakonec dělila sekunda. Třetí skončil Dominik Stříteský a posunul se na stříbrnou pozici v celkovém hodnocení seriálu před Adama Březíka, jenž na startu chyběl.

Výsledky Invelt rallye Pačejov, závěrečného podniku mistrovství České republiky v automobilových soutěžích: 1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 1:14:53,3, 2. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia RS Rally2) -1, 3. Stříteský, Hovorka -33,9, 4. Cvrček, Prokorát -2:24,3, 5. Jirásek, Machů (všichni Škoda Fabia R5) -2:27,3, 6. M. Vlček, Kunst (Hyundai i20 N Rally2) -3:21,7.