Plzeň výhrou v Domažlicích nakročila do čtvrtfinále poháru

16. 11. 2013 12:48
Viktoria rozhodla o vítězství na půdě třetiligového soupeře již v prvním poločase.
Jan Kovařík byl hlavní postavou Plzně na hřišti Domažlic. Dva góly dal a na jeden přihrál. | Foto: CPA Eduard Erben

Domažlice - Viktoria Plzeň nakročila do čtvrtfinále Poháru České pošty. Úřadující český mistr dokázal zvítězit v úvodním utkání osmifinále jednoznačně 3:0 na hřišti třetiligových Domažlic. O výhře rozhodli Viktoriáni už v první půli, v níž se dvakrát trefil Kovařík a jednou Tecl.

"Někteří hráči, kteří obvykle nehrají, dostali příležitost na celý zápas. Jsem rád, že jsme to celkem zvládli, i když ve druhé půli jsme měli být aktivnější," zhodnotil zápas trenér Viktorie Pavel Vrba.

Kdy se bude hrát odveta zatím není jisté, nicméně vítěz osmifinále narazí v dalším kole na Vysočinu Jihlava.