Neuvěřitelný "vlastňák". Brankář napálil míč pod břevno své branky

2. 12. 2023 18:01
Podívejte se na nevídaný vlastní gól, který si dal v utkání druhé německé ligy brankář fotbalového Hamburgeru SV Daniel Heuer Fernandes.
Vlastní gól v utkání St. Pauli - Hamburger SV | Video: Asociated Press

Při derby se St. Pauli rozehrával od branky uvnitř pokutového území na stopera Stephana Ambrosiuse, ten předal míč ještě pořád u malého čtverce na parťáka Guilhermeho Ramose, jenž podél branky přihrál zpátky Fernandesovi.

Nešťastník mezi tyčemi HSV už chtěl balon odkopnout, opřel se do něj plnou silou, jenže protože míč nečekaně na trávníku poskočil, napálil ho přímo pod břevno vlastní branky.

Domácí St. Pauli se díky tomu dostalo ve 27. minutě už do dvougólového vedení, nakonec však HSV ve druhé půli vyrovnalo na konečných 2:2.

V tabulce jsou Fernandes a spol. na třetím místě s tříbodovou ztrátou na vedoucí tým, kterým je právě St. Pauli.