Lingr poprvé skóroval za Feyenoord. Po příchodu z lavičky pečetil vysokou výhru

16. 9. 2023 19:10
Český fotbalový reprezentant Ondřej Lingr pečetil prvním gólem v dresu Feyenoordu další vysoké vítězství svého týmu v nizozemské lize. Obhájci titulu v 5. kole deklasovali 6:1 Heerenveen, střídající Lingr uzavřel skóre v 72. minutě krátce po příchodu na hřiště.
Ondřej Lingr ještě v dresu Slavie.
Ondřej Lingr ještě v dresu Slavie. | Foto: Milan Kammermayer

Čtyřiadvacetiletý Lingr, jenž ve Feyenoordu hostuje z pražské Slavie, před reprezentační pauzou při debutu za nový klub asistoval, dnes už skóroval. Ofenzivní univerzál si minutu po vystřídání naběhl po pravé straně a z úhlu propálil hostujícího gólmana.

Feyenoord si po remízách v úvodních dvou kolech připsal třetí vysoké vítězství za sebou, ve třech duelech soupeře rozdrtil celkovým skóre 17:3.

Nizozemská fotbalová liga - 5. kolo:

Feyenoord Rotterdam - Heerenveen 6:1 (gól domácích Lingr), Arnhem - Waalwijk 0:2, PSV Eindhoven - Nijmegen 4:0, Sittard - Volendam 3:1, Almelo - Utrecht 1:3.

1. PSV Eindhoven 4 4 0 0 13:1 12
2. Feyenoord Rotterdam 5 3 2 0 19:5 11
3. Alkmaar 3 3 0 0 10:2 9
4. Twente Enschede 3 3 0 0 9:2 9
5. Sittard 5 2 3 0 7:4 9
6. Sparta Rotterdam 4 2 2 0 8:5 8
7. Deventer 3 2 0 1 8:8 6
8. Zwolle 4 2 0 2 5:6 6