Duel bratrů Kovářových v KHL: Další výhra pro Magnitogorsk

20. 1. 2015 18:27
Souboj bratrů Kovářových v KHL dopadl opět vítězně pro Jana. Jeho Magnitogorsk porazil Jekatěrinburg 2:1 po nájezdech.
Jan Kovář v dresu Magnitogorsku
Jan Kovář v dresu Magnitogorsku | Foto: CPA Eduard Erben

Moskva - Bratrský souboj Jakuba a Jana Kovářových v Kontinentální hokejové lize vyzněl stejně jako všechny tři předchozí v této sezoně lépe pro útočníka Magnitogorsku Jana. Jeho Metallurg dnes zvítězil na ledě Jekatěrinburgu 2:1 po samostatných nájezdech.

Jakub Kovář v brance Avtomobilistu nicméně dlouho držel naděje domácích na tříbodový zisk a jeho neprůstřelnost ukončil až na konci 56. minuty vyrovnávacím gólem Jaroslav Chabarov. V základní hrací době zneškodnil Jakub Kovář 35 z 36 střel, v prodloužení další dvě, ale v nájezdech jej pokořil hned v první sérii Danis Zaripov a ve třetí zpečetil čtvrtou výhru Magnitogorsku za sebou Tim Stapleton.

Jekatěrinburg získal ve vzájemných zápasech v této sezoně druhý bod, vedle listopadové porážky 4:5 v prodloužení prohrál zbývající duely 0:3 a 1:4. Patří mu ve Východní konferenci poslední postupové, osmé místo, Magnitogorsk je třetí.