Český hokejový obránce (* 26. prosince 1992). V extralize hrál v dresu Mladé Boleslavi a Plzně, se od sezony 2015-16 snaží prosadit v dresu týmu NHL New Jersey Devils.

Hokej

Šestadvacetiletý odchovanec Mladé Boleslavi uzavřel v novém působišti dvouletou smlouvu.
Kovář s Jekatěrinburgem slaví postup, Řepíkovi s Mozíkem sezona v KHL skončila
Hokej

Jekatěrinburg v bráně s Kovářem vyřadil Čeljabinsk poměrem 4:0. Dále bude hrát Hrachovinova Astana, Podolsk s Řepíkem a Mozíkem v KHL končí.
Mozík byl v KHL nejlepším obráncem měsíce, mezi brankáři vládl Hrachovinův konkurent
Hokej

Vojtěch Mozík byl v Kontinentální hokejové lize vyhlášen nejlepším obráncem prosince poté, co v devíti zápasech nasbíral gól a sedm asistencí.
Ze suterénu KHL do boje o play off. Řepík vyměnil Slovan Bratislava za Viťaz Podolsk
Hokej

Hokejový útočník a český reprezentant Michal Řepík se stěhuje ze Slovanu Bratislava do Podolsku. Uvedly to oficiální stránky Viťazu.
Mozík v KHL dvakrát skóroval, ale Čechovu k vítězství nepomohl
Hokej

Český zadák se v přesilovkách postaral o první a poslední gól zápasu s Novosibirskem.
Zohorna se podílel na první výhře Chabarovsku v sezoně
Hokej

Sekáč se poprvé v sezoně gólově prosadil, Kazaň ale přesto prohrála na ledě Omsku.
Mozík a Hanzl rozhodli o vítězství svých týmů v KHL
Hokej

V neděli pokračovala hokejová KHL. Vojtěch Mozík a Robin Hanzl zajistili svým týmům výhru.
Tarasovova divize s Mozíkem v sestavě ovládla Utkání hvězd KHL, z vítězství se radoval i Hudáček
Hokej

Utkání hvězd KHL tentokrát hostila Astana. Nejtrvrdší střelou se pyšní švédský bek Patrik Hersley z Petrohradu.
Kolář šestým gólem v sezoně nasměroval Chabarovsk k výhře, Slovan zdolal Magnitogorsk
Hokej

České trio Kolář-Jordán-Zohorna v KHL významně pomohlo Chabarovsku k výhře 3:1 nad Astanou.
Obránce Mozík předčil i útočníky. Dvěma góly zařídil výhru Podolsku na ledě silného CSKA
Hokej

Český hokejový obránce Vojtěch Mozík byl hlavní hvězdou duelu KHL, když třemi body přispěl k vítězství Podolsku nad CSKA.
Petrohrad překvapivě padl s Minskem, Mozík s Kovářem bodovali ve vzájemném utkání
Hokej

Hokejisté Petrohradu, suverénní vládci KHL, podlehli na domácím ledě Dinamu Minsk 2:3 po nájezdech. Znarokovi svěřenci prohráli už podruhé v řadě.
Vítězství nad Kanadou je důležitější než můj gól, míní Mozík
Reprezentace

"Jsem hlavně rád, že jsme vyhráli. Je jedno, jestli dám gól já nebo někdo jiný. Tady na té úrovni se nehoním za body nebo góly," řekl Vojtěch Mozík.
Skvělý Radil přispěl k další výhře Spartaku. Kovář musel z branky už v osmé minutě
Hokej

Lukáš Radil zaznamenal potřetí za sebou bilanci jednoho gólu a asistence. Petrohrad doma přehrál Chanty-Mansijsk a zvýšil náskok na 24 bodů.
Polášek nastartoval obrat Soči, Saláka vyhnali z branky za necelých dvanáct minut
Hokej

Polášek přispěl gólem k výhře Soči v Podolsku, bodoval i domácí Mozík. Nižněkamsk porazil Novosibirsk a velmi brzy vystrnadil na střídačku Saláka.
Mozík s Horákem pomohli Podolsku přerušit sérii porážek v KHL
Hokej

Vojtěch Mozík s Romanem Horákem pomohli hokejistům Podolsku ukončit sérii tří porážek bez bodového zisku.
Mozík byl vyhlášen nejlepším obráncem uplynulého týdne KHL
Hokej

Vojtěch Mozík z Podolsku byl vyhlášen nejlepším obráncem uplynulého týdne Kontinentální ligy.
Kašpar řídil výhru Slovanu nad Dynamem Moskva. V KHL se střelecky dařilo i Mozíkovi
Hokej

Český útočník Lukáš Kašpar se dvakrát gólově prosadil v zápase KHL proti Dynamu Moskva.
Obránce Mozík pomohl v KHL gólem k obratu Podolsku, Horák asistoval
Hokej

Čechům v dresu Podolsku se dnes dařilo - Vojtěch Mozík 1+0, Roman Horák 0+2.
Salák dostal v KHL od Podolsku pět gólů, překonal ho i Mozík
Hokej

Dalšími zápasy pokračovala ve středu ruská KHL. Vojtěch Mozík pomohl Podolsku k výhře nad Novosibirskem, který měl v brance Alexandra Saláka.