"Viděli jste někdy něco takového?" Češka šokovala kuriozitou, musela se smát

Sport Sport
24. 3. 2023 17:24
Tereza Martincová se s velkým turnajem v americkém Miami rozloučila ve druhém kole, v bláznivém duelu s brazilskou favoritkou Beatriz Haddadovou Maiaovou ovšem zaujala ojedinělým returnem.
Tereza Martincová.
Tereza Martincová. | Foto: Reuters

Osmadvacetiletá pražská rodačka po divokém průběhu 6:7, 6:0, 0:6 z turnaje vypadla, nejlepší nebo minimálně nejdiskutovanější moment zápasu však patřil jí. 

Ve třetím setu za stavu 0:4 Martincová akrobaticky vybrala drtivé podání soupeřky a měla neuvěřitelné štěstí. Míč z její rakety doplachtil těsně za síť a překvapená Brazilka už jej nedokázala doběhnout.

"Pane bože, je to v kurtu. Ona se snad ani nedívala, neskutečné," nevěřil komentátor vlastním očím. "Viděli jste někdy něco takového?" ptala se organizace WTA na Twitteru, kam kuriózní úder okamžitě nasdílela.

Martincová se musela smát a k záběrům krkolomného winneru pak na svém Instagramu zvesela dodala: "Myslím, že to byl nejlepší úder mojí kariéry. Konečně jsem přišla na to, jak zahrát kraťas."

Česká tenistka po turnaji nemusela i přes porážku smutnit. Do hlavní soutěže se totiž v Miami dostala z kvalifikace, navíc pak uhrála jedno kolo. Ve světovém žebříčku by si mohla konečně po delší době polepšit a ze 113. pozice vyskočit až těsně za elitní stovku.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy