reklama
 
 

Blonďatý hit sociálních sítí i tenisový talent. Kráska Kilnarová v 18 letech stoupá žebříčkem

30. 11. 2017 15:40
Osmnáctiletá česká tenistka Monika Kilnarová letos poskočila o 400 míst v žebříčku, na sociálních sítích je ale hitem především díky vzhledu modelky. To by ráda v budoucnu změnila.

Praha - Zažila skvělou sezonu, odehrála 68 zápasů a z toho jich hned 48 vyhrála, ale stejně je minimálně na sociálních sítích známá spíše jako blonďatá kráska než jako tenisový talent. Osmnáctiletá česká hráčka Monika Kilnarová letos poskočila o 400 míst na 408. pozici v žebříčku a doufá, že v budoucnu prožije takový průlom jako její vrstevnice Markéta Vondroušová.

Na Instagramu má rodačka z Ostravy přes 23 tisíc fanoušků, mezi těmi tenisovými se o ní ovšem teprve začíná šuškat. "S juniorkami jsem skončila, už se chci soustředit jen na ženy. Cílem je dostat se na grandslamy, ať už to bude kdekoli," přiznala Kilnarová v srpnu deníku Aktuálně.cz.

🖤

Příspěvek sdílený Monica Kilnarová (@monicakilnarova),

Že je nespornou tenisovou nadějí, si všimli i za mořem, protože uzavřela smlouvu s věhlasnou sportovní agenturou IMG. "Díky tomu jsem mohla celou zimu trénovat zdarma na Floridě v akademii Nicka Bollettieriho, což byl velký zážitek. Za to jsem opravdu vděčná," řekla.

🌒

Příspěvek sdílený Monica Kilnarová (@monicakilnarova),

Svých fanoušků na sociálních sítí si váží, ale ráda by jim kromě pohledné tváře ukázala i skvělé výkony na kurtu. Velkou inspirací je pro ni v tomto ohledu Vondroušová, která v uplynulé sezoně pronikla do první stovky a vyhrála i první turnaj WTA.

"S Maky se znám už od mala, jsem ráda, že se jí tak daří, aspoň mám koho dohánět. Jsem ráda za to, kam jsem se teď posunula, ale jede se dál. Doufám, že v tom budu pokračovat," dodala.

💀

Příspěvek sdílený Monica Kilnarová (@monicakilnarova),

autor: Sport | 30. 11. 2017 15:40

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama