Stephen Curry

Basketbalisté USA skončili na MS sedmí. Časy Dream Teamu skončily, řekl Bryant
Basketbal

Nejhorší vystoupení na MS zakončili američtí basketbalisté sedmým místem. V závěrečném zápase v Pekingu porazili Polsko 87:74.
Šance na play off se zmenšuje. Wizards nestačilo ani dvanáct bodů Satoranského
Ostatní sporty

Wizards nestačili v koncovce na Miami, které drží ve Východní konferenci poslední postupové místo, a po porážce 108:113 zaostávají o šest výher.
Lakers vyhráli na palubovce úřadujících šampionů NBA, ale přišli o zraněného Jamese

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli na palubovce vítěze NBA Golden State, ale ve třetí čtvrtině přišli o svou největší hvězdu LeBrona Jamese.
Lidé na Měsíci? Tomu nevěřím, říká hvězda NBA. Ukážeme ti důkazy, vzkazuje NASA

NASA rozehrávače týmu Golden State pozval do vesmírného střediska v Houstonu, aby se o důkazech přesvědčil na vlastní oči.
Zraněný Curry přijde minimálně o jeden zápas NBA

Zranění hvězdy NBA Stephena Curryho z čtvrtečního zápasu proti Milwaukee není vážné, rozehrávač Golden State nicméně vynechá nejméně jedno utkání.
Šampioni NBA doma podlehli Milwaukee a přišli o Curryho

Vedoucí celek Západní konference ve čtvrtek podlehl dokonce na domácí palubovce druhému týmu Východu Milwaukee 111:134.
James se stal šestým nejlepším střelcem NBA, ale jeho Lakers v San Antoniu prohráli

LeBron James nastřílel v zápase Los Angeles Lakers na palubovce San Antonia 35 bodů a v historickém pořadí střelců předskočil Dirka Nowitzkého.
Washington prohrál počtvrté z pěti zápasů. Satoranský zapsal v Sacramentu dva body

Washington s Tomášem Satoranským v sestavě podlehl v NBA Sacramentu na jeho hřišti 112:116. V dresu domácích zářil srbský pivot Nemanja Bjelica.
Curry rozstřílel v NBA Washington, Lakers poprvé vyhráli

Curry během prvních tří čtvrtin zápasu vstřelil 11 trojek a Golden State i díky němu nad Washingtonem vyhrál 144:122. Tomáš Satoranský strávil na…
Šampioni dostali pozoruhodné prsteny, pak odstartovali výhrou nový ročník NBA

NBA začala výhrou Golden State nad Oklahomou a vítězstvím Bostonu nad Philadelphií.
Hvězda NBA si po roce vyzkouší golf. Curry si zahraje na profesionálním turnaji

Basketbalista Stephen Curry se v srpnu představí na golfovém turnaji nižší série Web.com v Kalifornii. Loni neprošel cutem o jedenáct úderů.

Cavaliers nevyužili v závěru velkou šanci na výhru, v prodloužení pak nedali tři minuty ani bod a do finále vkročili vítězně obhájci z Golden State.
NBA je napínavá na obou frontách. Golden State si vynutilo sedmé semifinále proti Houstonu

O finalistech play off basketbalové NBA rozhodnou v obou případech sedmá utkání. Na obhajobu titulu mohou stále pomýšlet hráči Golden State.
Lepší než Chicago s Jordanem. Basketbalisté Golden State překonali další rekord NBA

Stephen Curry a spol. převálcovali Houston, v play off vyhráli už šestnáctý domácí duel v řadě.
Golden State dál kráčí za obhajobou, ve finále konference je čeká Houston

Warriors v úterý porazili New Orleans Pelicans 113:104 a sérii ovládli 4:1 na zápasy. V konferenčním finále loňské šampiony vyzve Houston Rockets.
Šampion NBA Golden State porazil San Antonio, přestože se jeho lídr Curry už po dvou minutách zranil

Hvězdu Warriors opět trápí kotník a není jasné, jak dlouho nebude k dispozici.

Trenérovi Golden State Stevu Kerrovi se líbilo, jak hráči poslouchali jeden druhého.
Velkolepý návrat. Vyléčený Curry nastřílel 38 bodů a vytvořil rekord sezony

Deset trojek, celkem 38 bodů a výhra 141:128. Curry se po zranění vrátil do sestavy Golden State ve velkém stylu.
Boston pokračuje ve skvělé sérii. V NBA porazil i Golden State a vyhrál počtrnácté za sebou

Úřadující šampioni z Golden State si na rozjetý Boston nepřišli a prohráli 88:92.