... a mimo jiné také dvě kavárny a pět barů a restaurací.
Hotel pomohl vybírat i Vladimír Šmicer, podle nějž toto ubytování splňuje všechny podmínky, které si fotbalisté mohou přát.
Každý z pokojů je individuálně navržený (zdali jsou melouny součástí designu, Aktuálně.cz majitelé nesdělili).
28. 12. 2011 15:01

Vratislav - Luxusní hotel Monopol v polské Vratislavi by se měl stát základnou českého národního týmu během fotbalového Eura 2012. Stavba z roku 1892, která se nachází přímo v centru města, prošla nedávno nákladnou rekonstrukcí a v minulosti byla místem setkání jak polské smetánky, tak některých významných světových osobností. Noc v něm v minulosti strávili například Pablo Picasso či Michail Šolochov.

před 6 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.