FOTO Pět barů i bazén. Tady mají bydlet čeští fotbalisté na Euru

FOTO Pět barů i bazén. Tady mají bydlet čeští fotbalisté na Euru
K dispozici budou mít bazén, posilovnu, konferenční sály...
... a mimo jiné také dvě kavárny a pět barů a restaurací.
Hotel pomohl vybírat i Vladimír Šmicer, podle nějž toto ubytování splňuje všechny podmínky, které si fotbalisté mohou přát.
Každý z pokojů je individuálně navržený (zdali jsou melouny součástí designu, Aktuálně.cz majitelé nesdělili).
Foto: Hotel Monopol
Sport Sport
28. 12. 2011 15:01

Vratislav - Luxusní hotel Monopol v polské Vratislavi by se měl stát základnou českého národního týmu během fotbalového Eura 2012. Stavba z roku 1892, která se nachází přímo v centru města, prošla nedávno nákladnou rekonstrukcí a v minulosti byla místem setkání jak polské smetánky, tak některých významných světových osobností. Noc v něm v minulosti strávili například Pablo Picasso či Michail Šolochov.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Růst ekonomiky loni zpomalil na 2,5 procenta, uvedl ČSÚ ve zpřesněném odhadu

Česká ekonomika loni meziročně vzrostla o 2,5 procenta. Ve srovnání s rokem 2018 kdy hrubý domácí produkt (HDP) stoupl o 2,8 procenta, tak její růst mírně zpomalil. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku ekonomika meziročně vzrostla o dvě procenta a mezičtvrtletně o 0,5 procenta. V úetrý to uvedl Český statistický úřad (ČSÚ).

Statistici tak zpřesnili své předchozí odhady z počátku března. Podle nich loňský růst ekonomiky činil 2,4 procenta a ve čtvrtém čtvrtletí HDP meziročně stoupl o 1,8 procenta a mezičtvrtletně o 0,3 procenta.

Zdroj: ČTK
před 31 minutami

Vojáci, u kterých byly prohlídky kvůli smrti Vahidulláha Chána, u Ústavního soudu neuspěli

Ústavní soud odmítl stížnosti devíti vojáků, u kterých vojenská policie loni v červenci provedla prohlídky kvůli vyšetřování smrti Afghánce Vahidulláha Chána. Stížnosti zpochybňovaly neodkladnost prohlídek i způsob jejich provedení. Někteří vojáci byli zadrženi na pracovišti, pro všechny prý prohlídky znamenaly závažnou psychickou zátěž. Soud ale podněty ve spojeném řízení odmítl, považoval je za předčasné, zjistila ČTK z usnesení.

Příslušník afghánských ozbrojených sil Chán zastřelil předloni na podzim českého psovoda Tomáše Procházku na afghánské základně Šindánd v provincii Herát. Afghánský voják byl zatčen a vzat do vazby západních sil. Vyslýchali jej Češi i Američané. Krátce poté, kdy byl vrácen afghánským jednotkám, muž zemřel. Následovalo vyšetřování na obou stranách Atlantiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy