216 koní, 25 000 lístků a milion litrů pilin. O2 arena uvidí parkurovou akci roku

V O2 Areně, sousední hale O2 Universum i jejich okolí nyní probíhají intenzivní přípravy na největší světovou akci v parkurovém skákání.
Češi parkurovou kvalifikaci na olympiádu nezískali, znovu prohráli s Ukrajinou

Stejně jako letos v Budapešti skončilo kvalifikační klání i před čtyřmi lety, kde Čechy v souboji o olympijskou účast rovněž předčili Ukrajinci.
Česko uspořádá v roce 2021 ME dětí, juniorů a mladých jezdců ve skocích

"Jsme velmi potěšeni, že v České republice budeme hostit takto prestižní podnik," uvedla prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá.
Zváru nadchlo stříbro z O2 areny. A už vyhlíží novou sezonu a olympijskou kvalifikaci

Český jezdec bude svého elitního koně Cento Lana nasazovat jen v důležitých závodech, aby byl stoprocentně připraven na stěžejní cíle nové sezony.
Fantastický zážitek, říká český jezdec Kamil Papoušek o vítězství v O2 areně

Parádní tečku za svou sezonou udělal při Global Champions Prague PlayOffs parkurový jezdec Kamil Papoušek.
Parkurovou Grand Prix ovládla jediná žena. Kellnerová zářila v doplňkové soutěži

Vítězkou Super Grand Prix jednotlivců při parkuru v Praze se stala Edwina Topsová-Alexanderová.
Zrádný Karlův most i česká vlajka. Prague Lions vypadli v Praze už ve čtvrtfinále

Česká jezdkyně Anna Kellnerová na koni Silverstone G zajela se čtyřmi trestnými body za jednu chybu.
Pražská O2 arena a okolí se po florbalu rychle chystá na parkur

Sotva se dohrálo mistrovství světa ve florbale, už se v O2 areně chystá další velká akce, finále parkurové soutěže Global Champions Prague PlayOffs.
Při galashow světového parkuru v 02 areně předvedou své umění i Češi

Už ve čtvrtek začíná v pražské O2 areně velkolepý a jedinečný podnik s názvem Global Champions Prague PlayOffs.
Halovou sezonu opět oživí Zimní jezdecký pohár

Za výrazné podpory České jezdecké federace se uskuteční již šestý ročník Zimního jezdeckého poháru. Seriál halových závodů odstartuje v únoru.
Kellner přeplatil i Gatese. Dceři koupil parkurového koně za čtvrt miliardy

Nejbohatší Čech Petr Kellner pořídil své dceři Anně špičkového parkurového koně Catch me if you can, o kterého stála i dcera Billa Gatese.
Prahu čeká nevídaná parkurová show. Závodit by měla i Kellnerova dcera Anna

Česko bude v prosinci hostit unikátní parkurovou akci. Divákům v O2 areně své umění představí i dcera miliardáře Petra Kellnera Anna.
Olomouc hostí Světový pohár v parkurovém skákání, představí se špičkoví domácí i zahraniční jezdci

Na Hané si nejlepší závodníci rozdělí odměny ve výši čtyř milionů korun.
Kůň nechápe, že mu lidi fandí, říká český jezdec Zvára před Světovým pohárem v Olomouci

Kromě obhájce Aleše Opatrného nebude v Olomouci při SP v parkurovém skákání chybět ani žebříčkově druhý nejlépe postavený český jezdec Ondřej Zvára.
Česká jezdecká federace ocenila nejlepší závodníky, parkurovým jezdcem roku je Opatrný

Česká jezdecká federace ocenila nejúspěšnější jezdce a koně ve všech disciplínách, které tento sportovní svaz zastřešuje.
Miliardář Vítek získal kontrolu nad závodištěm v Chuchli. Investice podmiňuje získáním pozemků státu

Miliardář Radovan Vítek získal kontrolu nad dostihy ve Velké Chuchli. Vítkova rodina získala podíl 93,6 procenta společnosti, která dostihy pořádá.
Historické finále evropského šampionátu v parkuru uniklo Zvárovi o jediné místo

Jediné místo dělilo českého parkurového jezdce Ondřeje Zváru od historického postupu do finále na mistrovství Evropy.
Sochy byly krásné, ale při závodě na ně nebyl čas, říká šampion v jezdecké všestrannosti
Sport

Miloslav Příhoda obhájil titul v jezdecké všestrannosti. Tedy disciplíny, která v sobě spojuje drezuru, právě terénní zkoušku a parkur.
Když nemůžeš, přidej! Opatrný dojal Olomouc, český jezdec suverénně ovládl domácí Světový pohár

Češi slaví v Olomouci ohromný úspěch. Aleš Opatrný vyhrál hlavní závod Světového poháru. Přečtěte si rozhovor nejlepším českým jezdcem.