Foto: Další biatlonová "placka", fanoušci jsou v extázi

Prohlédněte si fotogalerii ze sobotního dění na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě, které českým fanouškům přinesl další medailovou radost.
Vítková skončila třetí ve sprintu a navázala tak na páteční stříbro smíšené štafety.
Pouhých sem desetin vteřiny od medaile byl ve stejném závodě mužů Michal Šlesingr, který obsadil konečné páté místo.
Fanynky a fanoušci ve vyprodané Vysočina areně mohli být tedy i druhý den soupeření o body ve Světovém poháru spokojeni.
Mezi diváky na tribunách v Novém Městě nad Metují by nepropadl ani špendlík.
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Sport (C) Český biatlon, Petr Slavík, Sport
Aktualizováno 7. 2. 2015 18:01
Prohlédněte si fotogalerii ze sobotního dění na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě, které českým fanouškům přinesl další medailovou radost.

Vše o biatlonu čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 29 minutami

Evropská komise žaluje Česko kvůli pravidlům o obsahu audiovizuálních médií

Evropská komise ve čtvrtek zažalovala Česko a další čtyři země Evropské unie za to, že nevynucují nová unijní pravidla pro obsah audiovizuálního vysílání přijatá v roce 2018. Komise požádala Soudní dvůr EU o vyměření pokuty, neboť české orgány nezapracovaly obsah směrnice do vnitrostátního práva. Směrnice má podle unijní exekutivy mimo jiné zlepšit ochranu dětských diváků, podpořit kulturní rozmanitost obsahu televizního vysílání či rozšířit definici nezákonného a škodlivého obsahu na internetové videokanály. Žaloby se týkají také Slovenska, Irska, Rumunska a Španělska.

Zdroj: ČTK
před 46 minutami

Izraelská vojenská policie nezahájí vyšetřování smrti zastřelené reportérky Al-Džazíry

Izraelská vojenská policie nebude vyšetřovat smrt reportérky stanice Al-Džazíra, která přišla o život minulý týden při izraelské razii na palestinském Západním břehu Jordánu. Stříleli při ní Izraeli i Palestinci, ale není jasné, čí střela Šírín abú Aklahovou zasáhla. Podle nové zprávy deníku Haarec vojenská prokurátorka dospěla k závěru, že v případu není podezření na spáchání trestného činu.

Armáda podle izraelských médií incident stále vyšetřuje, ale nikoli právními kanály. Z předběžného vyšetřování vyplývá, že ženu mohla 11. května zasáhnout náhodná palestinská palba i izraelský voják.

Podle Haarecu palestinská samospráva, která armádu obvinila z vraždy abú Aklahové, odmítla nechat provést pitvu a předat náboj vyjmutý z novinářčina těla k balistické zkoušce. Konečné rozhodnutí o viníkovi proto nelze učinit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy