"Počkej, vole." Tokijskou střelnici opanovali kamarádi z Brna, gratuloval i Babiš

Sport Sport
29. 7. 2021 10:47
Zlato a stříbro, první takový double pro české barvy na letních olympijských hrách od roku 1932. Střelci Jiří Lipták a David Kostelecký se v Tokiu zasloužili o neuvěřitelný úspěch, a tak je pochopitelné, že jejich strhujícím představením žijí sociálně sítě. Podívejte se na reakce.

Jiří Lipták a David Kostelecký zbyli ve finále trapu jako poslední dva. Navíc se o vítězství museli ještě rozstřelovat. Zkrátka si na olympiádě v Tokiu otevřeli soukromé mistrovství České republiky.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 18 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Další zprávy