New York Knicks

Satoranský a spol. vedli v poslední čtvrtině dvouciferným rozdílem, přesto prohráli
Ostatní sporty

Washington ve svém posledním utkání ročníku na palubovce soupeře nestačil ani na nejslabší tým Východní konference.
Lakers podlehli Brooklynu a James bude v NBA poprvé po třinácti letech bez play off

LeBronu Jamesovi při páté porážce slavného klubu za sebou těsně unikl triple double. Po výsledku 106:111 proti Nets už nemůže projít do play off.
Hezonja nechtěl být za blbce, proto chválu za klíčový blok na hvězdného Jamese odmítl

Ještě tři minuty před koncem vedli Lakers o 11 bodů, ale závěr prohráli 1:13. Selhala i hlavní opora LeBron James, který minul poslední čtyři střely.
Satoranský dal při návratu 15 bodů, ale Wizards prohráli. Nepomohl ani skvělý Beal

Tomáš Satoranský při návratu do sestavy Washingtonu nastřílel 15 bodů, Bradley Beal dokonce 46. Wizards přesto zápas NBA v Charlotte prohráli.
Drama v Londýně. Wizards vyhráli košem v poslední vteřině, Satoranský dal 14 bodů

Basketbalista Tomáš Satoranský pomohl Washingtonu 14 body k vítězství nad New Yorkem 101:100. Wizards v zápase smazali manko až 19 bodů.
Wizards v Londýně. Satoranský se proměnil v delegáta a sháněl 30 lístků pro známé

Ač má za sebou velmi náročný program, rád se Tomáš Satoranský na chvilku proměnil v turistického delegáta, aby známým zorganizoval návštěvu Londýna.
Satoranského Washington prohrál s nejlepším týmem NBA ve druhém prodloužení

Washington byl blízko tomu, aby ve dvou dnech porazil oba aktuálně nejlepší týmy NBA. S Torontem však prohrál 138:140 po druhém prodloužení.
Lakers vyhráli na palubovce úřadujících šampionů NBA, ale přišli o zraněného Jamese

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli na palubovce vítěze NBA Golden State, ale ve třetí čtvrtině přišli o svou největší hvězdu LeBrona Jamese.
James slavil triple double, Lakers i jeho zásluhou vyhráli šestý domácí zápas v řadě

Basketbalista LeBron James dosáhl v této sezoně NBA na třetí triple double a Los Angeles Lakers i jeho zásluhou porazili New Orleans Pelicans.
Skvělý Satoranský. Po další výhře Washingtonu si ho kouč nemohl vynachválit

Basketbalisté Washingtonu vyhráli i druhý zápas po zařazení českého reprezentanta Tomáše Satoranského do základní sestavy.
Úleva pro Satoranského. Washington zabral, doma porazil New York a má druhou výhru

Basketbalisté Washingtonu zlomili v NBA šňůru pěti porážek, když zdolali New York 108:95. Vyhráli podruhé v sezoně, poprvé na domácí palubovce,
Washington prohrál počtvrté z pěti zápasů. Satoranský zapsal v Sacramentu dva body

Washington s Tomášem Satoranským v sestavě podlehl v NBA Sacramentu na jeho hřišti 112:116. V dresu domácích zářil srbský pivot Nemanja Bjelica.
Třetí porážka v řadě. Ani Satoranského solidní čísla neodvrátila domácí prohru Wizards s New Yorkem

John Wall, hvězda Washingtonu a konkurent českého basketbalisty, už je v plné tréninkové zátěži.
Takové nasazení potřebujeme. Satoranský si nechal sešít obočí a pak uchvátil trenéra soupeře

Tomáš Satoranský nedbal ošklivého zranění ze zápasu s Chicagem a proti Knicks předvedl parádní výkon, za který ho pochválil i trenér New Yorku Jeff…
Satoranský může být opravdu dobrý. Trenér Washingtonu českému hráči věří, slíbil mu víc minut

Kouč Wizard Scott Brooks oceňuje, že Tomáš Satoranský místo fňukání pracuje o to víc.
Davis si při výhře New Orleans 48 body podmanil New York

Anthony David jako pátý v historii nasázel v Madison Square Garden coby host podruhé v řadě více než 40 bodů.
K neuvěření: rozhodčí v NBA přehlédli tříbodový koš, uznali ho až po protestech hráčů San Antonia

Kuriózní situace byla k vidění v utkání NBA. V nejlepší basketbalové soutěži světa totiž rozhodčí přehlédli tříbodový koš!
Washington si proti Sacramentu připsal třetí výhru v NBA za sebou, Satoranský si zahrál tři minuty

Basketbalisté Washingtonu vyhráli v NBA potřetí za sebou, Sacramento porazili 110:92. Tomáš Satoranský odehrál v dresu vítězů tři minuty.
Washington ovládl dramatickou bitvu s Knicks, Satoranský se na palubovku nedostal

Přišel o patnáctibodový náskok, přesto Washington dokázal v závěru duelu NBA s New York Knicks strhnout triumf na svou stranu. Satoranský si nezahrál
Satoranský si užil český večer v NBA. Nastoupil v průběhu zápasu a Washington otočil skóre

Tomáš Satoranský z Washingtonu oslavil český večer vítězstvím nad Orlandem 115:114. Čech odehrál sedm minut a zaznamenal pět bodů.