Mistrovství světa klubů

Africký šampionát se bude hrát v zimě. Pro Liverpool je to katastrofa, řekl Klopp
Zahraniční ligy

Liverpoolu hrozí, že jim za rok budou na čtyři týdny scházet Egypťan Muhammad Salah, Guinejec Naby Keita a Senegalec Sadio Mané.
Liverpool poprvé vyhrál MS klubů. Finále s Flamengem rozhodl v 99. minutě Firmino
Fotbal

Fotbalisté Liverpoolu poprvé v historii vyhráli mistrovství světa klubů. Anglický tým ve finále porazil Flamengo a získal třetí trofej v roce 2019.
Liverpool udolal Monterrey 2:1 a je druhým finalistou MS klubů
Fotbal

Fotbalisté Liverpoolu ve druhém semifinále mistrovství světa klubů v Kataru porazili mexický celek Monterrey 2:1 až díky gólu střídajícího Firmina.
Krutý žertík se obrátil v bezmeznou radost. Malý fanoušek Flamenga zažil životní šok
Fotbal

Dojemná scénka se odehrála na letišti v Brazílii, kde otec malého fanouška Flamenga přichystal pro syna krásné překvapení.

Rozšířené MS fotbalových klubů se bude konat v Číně

První ročník rozšířeného mistrovství světa fotbalových klubů bude v roce 2021 hostit Čína. Oznámil to prezident mezinárodní federace Gianni Infantino po zasedání rady FIFA v Šanghaji.

Federace už v březnu rozhodla, že se klubové MS rozšíří ze současného turnaje pro sedm účastníků na 24 týmů. Změní se i termín, místo prosince bude hrát na přelomu června a července.

Infantino přiznal, že Čína byla jediným uchazečem o pořádání turnaje. "Tohle je historický okamžik pro fotbal. Nový turnaj bude soutěž, kterou bude chtít každý fotbalový fanoušek vidět. Bude to první skutečné mistrovství světa, na němž budou hrát ty nejlepší kluby," řekl Infantino.

Real Madrid je počtvrté mistrem světa klubů
Fotbal

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve finále mistrovství světa klubů v Abú Zabí Al Ajn 4:1 a turnaj vyhráli potřetí za sebou.
Real díky Baleově hattricku zdolal Kašimu a je ve finále MS klubů

Druhým finalistou mistrovství světa klubů se stal Real Madrid. Vítězové posledních dvou ročníků v semifinále porazili japonskou Kašimu 3:1.
Al Ajn v napínavém zápase na penalty zdolal River Plate a je ve finále MS klubů
Fotbal

Šampioni Spojených arabských emirátů v semifinále domácího turnaje překvapivě porazili argentinský tým River Plate.
Rok Ronalda. Portugalský útočník získal další ocenění, počtvrté vyhrál anketu Globe Soccer Awards
Fotbal

Cristiano Ronaldo získal další ocenění. Počtvrté v kariéře ho asociace fotbalových agentů ocenila jako nejlepšího hráče roku.
Real porazil Grémio a jako první obhájil vítězství na MS klubů
Fotbal

V 53. minutě rozhodl hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo z přímého kopu.
Real otočil souboj s Al Džazírou, je ve finále MS klubů a může dosáhnout na historickou obhajobu
Fotbal

Real Madrid postoupil do finále MS klubů ve Spojených arabských emirátech. Obhájci trofeje otočili semifinále s domácí Al Džazírou a vyhráli 2:1.
Fotbal

Real Madrid podruhé v historii vyhrál mistrovství světa klubů. Královský klub porazil ve finále japonskou Kašimu 4:2, vítězství řídil Ronaldo.
Real Madrid góly v nastaveních porazil Américu a je druhým finalistou MS klubů
Fotbal

Branky Karima Benzemy a Cristiana Ronalda z nastavených časů obou poločasů přinesly Realu Madrid výhru nad mexickým soupeřem.
Messiho po finále MS klubů napadli fanoušci River Plate
Fotbal

Barcelonského kanonýra Lionela Messiho při odletu z mistrovství světa fotbalových klubů napadli fanoušci týmu River Plate.
Suarez pálil a Barcelona má historický triumf v MS klubů
Fotbal

Suarez a spol. z fotbalové Barcelony porazili ve finále mistrovství světa klubů River Plate 3:0.
Suárez hattrickem posunul Barcelonu do finále MS klubů
Fotbal

Fotbalisté Barcelony podle očekávání postoupili do finále mistrovství světa klubů.
Messi nemůže hrát. Probudil se bolestí, má ledvinové kameny
Fotbal

Fotbalistům Barcelony bude minimálně v dnešním semifinále mistrovství světa klubů chybět Lionel Messi.
River Plate těsně zdolalo Hirošimu a zahraje si finále MS klubů
Fotbal

Argentinský favorit v Japonsku zdolal domácí tým Sanfrecce Hirošima 1:0
Scolariho Kuang-čou poslal do semifinále MS klubů gól v nastavení
Fotbal

Scolariho Kuang-šou postoupilo do semifinále mistrovství světa fotbalových klubů přes mexickou Ámericu. V souboji o finále, ale čeká Scolariho…