Lukáš Cingeľ (hokejista)

Slováci nenadchli ani nepropadli. Nejsme stabilní, ale máme na čem stavět, shodují se hráči
MS v hokeji

Na loňském šampionátu získali Slováci jen čtyři body a báli se o udržení. Ani letos sice neprošli do čtvrtfinále, nicméně ukázali jisté zlepšení.
Čtvrtfinále se Slovákům vzdaluje. Smolná porážka s Čechy možná zůstala v hlavě, přiznal Graňák
MS v hokeji

Po zápasech s přímými protivníky v boji o čtvrtfinále mají Slováci jen bod, postup jim zase utíká. Proti Švýcarům působili místy až odevzdaně.
Frustrace Slováků po derby: V prodloužení jsme si neškrtli. S dřívějším stylem bychom prohráli 0:8
MS v hokeji

Na Slovensku vládne smutek. Tamní reprezentace prohrála na hokejovém mistrovství světa derby proti Česku 2:3 v prodloužení.
Hradec Králové ulovil Koukala, mistra světa a bývalého kapitána rivalů z Pardubic
Extraliga

Čtyřiatřicetiletý Koukal se vrací do extraligy po pěti letech.
Velká čistka v hokejové Spartě. Odcházejí Pöpperle, Řepík i dalších pět hráčů. Přijde Říčka ze Zlína
Extraliga

Další příchody vedení Sparty řeší a kompletně se promění složení na brankářském postu.
Sparta těsně přehrála Pardubice, vedoucí Liberec otočil zápas proti posledním Karlovým Varům
Extraliga

Sparta doma přehrála Pardubice 3:2, Třinec po prodloužení porazil Plzeň 3:2, Chomutov doma přestřílel Vítkovice 5:3. Liberec zdolal Karlovy Vary 3:2.
Sparťanská 02 Aréna prvně dobyta, body uzmuli hráči Karlových Varů
Hokej

Sparťanští hokejisté přišli v 11. kole extraligy o domácí neporazitelnost. Na svém ledě podlehli Karlovým Varům 1:2 po samostatných nájezdech.
Hokejisté Lva porazili úřadujícího vítěze KHL Dynamo Moskva
Hokej

Hokejisté pražského Lva v sobotním zápase Kontinentální ligy porazili na svém ledě 2:1 vítěze posledních dvou ročníků soutěže Dynamo Moskva.