Jan Zabystřan

Vlhová je mistryní světa. V Aare odrazila nápor hvězd a ovládla obří slalom
Zimní sporty

Petra Vlhová vyhrála na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování obří slalom.
Švýcaři v soutěži družstev doplnili zlatou sbírku, českým lyžařům se na MS nedařilo

Čeští lyžaři Gabriela Capová, Ondřej Berndt, Martina Dubovská a Jan Zabystřan vypadli v soutěži družstev na mistrovství světa v Aare hned v osmifinále
Pinturault získal v kombinaci první titul mistra světa, zazářil Zabystřan

Druhý nečekaně skončil Slovinec Štefan Hadalin, třetí byl Marco Schwarz z Rakouska.
Překvapivé české body. Sjezdař Zabystřan premiérově uspěl ve Světovém poháru

Osm dní před 21. narozeninami obsadil český lyžař ve Wengenu po povedeném slalomu 27. místo v kombinaci.
Hirscher oslavil v Adelbodenu osmé vítězství v obřím slalomu. Češi nestartovali

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál obří slalom v Adelbodenu a ve Světovém poháru si připsal 66. vítězství. Po prvním kole přitom vedl Nor Kristoffersen.
Talentů je dost, ale rozpočet máme stejný jako před 10 lety, smutní Krýzl. Snad zlato Ledecké pomůže
Olympijské hry

Na olympiádě Česko reprezentovalo devět sjezdařů. Jak si vedli, hodnotí Kryštof Krýzl starší.
Češi po 24 letech chyběli ve druhém kole slalomu, zlato bere při selhání favoritů Myhrer

První kolo slalomu na olympijských hrách v Pchjongčchangu nedokončil ani jeden ze čtveřice Kotzmann-Berndt-Forejtek-Zabystřan.
Olympijský program odstartoval novou disciplínou. Slaví domácí Korejci, Rusům se bez vlajky nedařilo

V noci na čtvrtek, den a půl před oficiálním zahájením, začal v korejském Kangnungu program XXIII. zimních olympijských her.
Švýcar Aerni porazil Hirschera o jedinou setinu a stal se mistrem světa v kombinaci

Mistrem světa v kombinaci se ve Svatém Mořici stal Švýcar Luca Aerni. Druhého Hirschera porazil o jedinou setinu, třetí skončil Caviezel.
Kombinaci vede po sjezdu Baumann, Češi se mezi třicítku nevešli

Všichni čtyři čeští reprezentanti se ve slalomu představí až po elitní třicítce, nejlepší z nich Kryštof Krýzl je osmatřicátý.
Kanaďané na MS zaskočil Nory, Hudcovi se první závod na MS nevyvedl

První mužský závod na MS sjezdařů ovládl Kanaďan Erik Guay před Nory Kjetilem Jansrudem a Aleksandrem Kildem.