Kam zmizely tygří šrámy a co pojí jihlavského ježka s NHL? Tak vypadají nové extraligové dresy

Chcete vědět, v jakých dresech budou hrát extraligové kluby v nadcházející sezoně? Podívejte se
Přehlídku letošních extraligových dresů můžeme začít u úřadujícího mistra. Oproti minulé sezoně z obou variant trikotů Komety zmizel kontrastní vodorovný pruh, který běžel přes prsa a pod logem klubu. K již tak rozsáhlému počtu sponzorů naopak přibylo další logo, takže jen na přední části těla jich napočítáte osm. A to opravdu není málo.
Petr Kadlec a tyto dvě hostesky představili v pondělí dresy plzeňské Škodovky. I tady je vidět, že se "indiáni" soustředili na to, aby dres byl atraktivní nejen pro sponzory, ale i fanoušky. Oproti loňsku zmizela dvě menší loga sponzorů (což ale může být dost smutnou zprávou pro rozpočet klubů) z nárameníků a horní část dresu se barevně zjednodušila.
Srovnejme to například s dresy Sparty. Ty oproti loňsku prošly dalším zjednodušením. Z obou variant zmizely jemně naznačené vodorovné tmavší proužky. Zůstalo naopak velké S a logo hlavního sponzora, obchodního řetězce Billa. Nebýt reklam na oficiální sponzory extraligy, které na dresech musí být povinně, byl by jinak dres Holešovických v podstatě čistý.
Verva Litvínov oproti minulé sezoně dresy téměř nezměnila.
Foto: Instagram.com
Sport Sport
7. 9. 2017 10:08
Podívejte se ve fotogalerii, v jakých trikotech vyrazí do nové extraligové sezony všechny týmy nejvyšší soutěže.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy