Kdo by mohl převzít reprezentaci? Jistotou je Lavička, černým koněm Krejčí. Ancelotti ještě nevolal

Jiří Škuba Jiří Škuba, Rudolf Černík
10. 10. 2017 6:02
Zůstane Karel Jarolím na lavičce národního týmu? A pokud ne, kdo by ho mohl nahradit? Jasněji bude po dnešním jednání výkonného výboru FAČR. Projděte si jednotlivé varianty tak, jak se nabízejí.
Zdeněk Zeman
Zdeněk Zeman | Foto: Aktuálně.cz

Zdeněk Zeman

Evergreen. Pokaždé, když se spekuluje o novém trenéru české reprezentace, jeho jméno figuruje ve výčtu možných kandidátů. Důvod je prostý: málokdo pochybuje, že kouč, který vedl AS Řím, Fenerbahce, Neapol nebo CZ Bělehrad, by národní tým nepostavil na nohy.

Hodně hlasitě se o jeho jménu diskutovalo loni po mistrovství Evropy, ale sám věhlasný kouč upozornil, že konkrétní nabídku nedostal. Nezlákala ho o pár měsíců později ani Slavia, kterou odmítl ze zdravotních důvodů.

Pokud by ale k dohodě přeci jen zázrakem došlo, sedmdesátiletý kouč by byl nejlepší možnou volbou.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy