Finále Světové série v pokeru v Las Vegas. Martin Staszko druhý

Finále Světové série v pokeru v Las Vegas. Martin Staszko druhý
Rodák z Třince si domů odveze zhruba 98 milionů korun.
Staszko postupoval do užšího finále turnaje ze třetího místa s nejmenším počtem žetonů. Hned do první hry ale vstoupil agresivně, svůj počet žetonů zdvojnásobil a posunul se na druhé místo.
O dvě rozdání karet později se mu z turnaje podařilo vyřadit Američana Bena Lamba, nejúspěšnějšího hráče letošní Světové série v pokeru. Nakonec ale nestačil na teprve dvaadvacetiletého Němce (na snímku), který již do užšího finále postoupil s nejvyšším počtem žetonů.
Závěrečný Staszkův souboj s Heinzem nebyl dlouho rozhodnutý. Připomínal dramatickou přetahovanou, kdy měl chvíli navrch jeden, chvíli druhý hráč. Staszko již jednu chvíli měl nad Němcem převahu více než sto milionů žetonů a vypadalo to, že Heinz je s vůlí i silami u konce.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK, Lucie Kalivodová
9. 11. 2011 11:20

Las Vegas - Finále Světové série v pokeru v Las Vegas je u konce. České želízko v ohni - Martin Staszko - skončil na druhém místě. Rodák z Třince nakonec získá zhruba 98 milionů korun, což je zdaleka nejvyšší česká výhra v této hře. V souboji o titul neoficiálního mistra světa v pokeru Staszko v dramatickém souboji plném zvratů podlehl německému soupeři, jímž byl Pius Heinz.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Poslanci uctili minutou ticha zesnulého Jaroslava Kuberu

Poslanci uctili před zahájením první letošní schůze minutou ticha památku Jaroslava Kubery. Předseda Senátu a dlouholetý teplický primátor náhle zemřel v pondělí. Horní komora navrhne vládě vyhlášení státního smutku.

Kubera stál v čele horní parlamentní komory od předloňského roku, před tím byl jejím místopředsedou. V novodobé historii Česka je to poprvé, kdy ve funkci zemřel jeden z nejvyšších ústavních činitelů. Senátorem byl dvě desetiletí. V Teplicích působil jako primátor téměř čtvrt století. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy