Djokovič je po operaci menisku. Pořád se s tím snažím vyrovnat, vzkázal fanouškům

ČTK ČTK
6. 6. 2024 11:55
Srbský tenista Novak Djokovič má za sebou úspěšnou operaci menisku v pravém kolenu, kvůli němuž odstoupil z probíhajícího Roland Garros. Vítěz rekordních 24 grandslamů věří, že se co nejdříve vrátí na kurty. Uvedl to na instagramu.
Novak Djokovič
Novak Djokovič | Foto: Reuters

Sedmatřicetiletý Djokovič se zranil v osmifinále French Open, které sice zvládl, ale následující den po výsledcích magnetické rezonance z turnaje odstoupil. Přišel tak o šanci obhájit v Paříži titul a také o první místo ve světovém žebříčku, kam se posunul Ital Jannik Sinner.

"Kvůli zranění menisku jsem musel udělat několik nepříjemných rozhodnutí. Pořád se s tím snažím vyrovnat, ale s radostí vám můžu oznámit, že operace proběhla v pořádku," napsal Djokovič. "Teď udělám všechno pro to, abych se k hraní vrátil co nejdříve," dodal.

Djokovič zatím neprožívá vydařený rok a nezískal ještě ani jeden titul. Navíc mu hrozí, že kvůli zranění přijde o Wimbledon, který se uskuteční od 1. do 14. července. A také o olympijský turnaj v Paříži, jenž je na programu od 27. července do 4. srpna.

 

Právě se děje

Další zprávy