Agnieszka Radwaňská

Polská tenistka, v současnosti hráčka světové desítky (*1989). Profesionálkou je od roku 2005. Má na kontě 15 turnajových titulů na okruhu WTA včetně vyhraného Turnaje mistryň 2015.

Jejím dalším velkým úspěchem je finálová účast v roce 2012 na turnaji ve Wimbledonu, kde prohrála s Američankou Serenou Williamsovou. Ve čtyřhře se dostala do semifinále na Australian Open a US Open.

Konec v 29 letech. Moje tělo už nemůže, řekla Radwaňská, bývalá světová dvojka
Tenis

Bývalá světová dvojka Agnieszka Radwaňská ukončila po třinácti letech profesionální tenisovou kariéru.
Kvitová napravila českou bilanci v New Havenu. Na oblíbeném turnaji porazila Radwaňskou
Tenis

Trojnásobná vítězka turnaje v New Havenu Petra Kvitová začala vítězstvím 6:1 a 7:6 nad Agnieszkou Radwaňskou a v osmifinále se utká s Dijasovou.
Karolína Plíšková porazila poprvé Radwaňskou a v Cincinnati jde dál
Tenis

Karolína Plíšková porazila Agnieszku Radwaňskou ve dvou setech 6:3 a 6:3.
Plíšková smetla Azarenkovou a na Wimbledonu slaví životní úspěch, Šafářová zaskočila Radwaňskou
Tenis

Česká tenistka poprvé v kariéře postoupila do třetího kola slavného Wimbledonu. Šafářová porazila Radwaňskou 2:0 na sety, rozhodl dramatický gem.
Rozjetou Šafářovou v závěru zápasu ohrožovali mravenci. Bylo jich moc, to jsem nezažila, přiznala
Tenis

Česká tenistka hraje možná svůj poslední Wimbledon, v postupu do třetího kola přes Polku Agnieszku Radwaňskou ji ale nezastavili ani mravenci.
Víkend tenisových svateb. Vdala se Hlaváčková a Radwaňská, na obřad přišly bývalé jedničky
Tenis

V pátek si Andrea Hlaváčková v Dýšině vzala italského přítele Fabrizia Sestiniho. V sobotu Polka Agnieszka Radwaňská bývalého hráče Dawida Celta.
Halepová je v Paříži v osmifinále, Cornetová vyřadila Radwaňskou
Tenis

V boji o čtvrtfinále Frenc Open dojde na francouzský souboj. Soupeřkou Cornetové bude její fedcupová kolegyně Caroline Garciaová.
Plíšková a Strýcová v Melbourne nadělovaly kanáry, Štěpánek i Šafářová končí
Tenis

Česká jednička strávila na kurtu opět pouhou hodinu. O postup do osmifinále se utká s Lotyškou Jelenou Ostapenkovou.
Plíškové ubyla neoblíbená soupeřka, Radwaňská nečekaně končí už ve druhém kole
Tenis

Loňskou semifinalistku úvodního grandslamu sezony dnes v Melbourne porazila 6:3, 6:2 chorvatská veteránka Mirjana Lučičová-Baroniová.
Finále se nekoná, Radwaňská nedala Strýcové šanci. Stejně jako Baghdatis Veselému
Tenis

Česká tenistka v Sydney potvrdila, že proti polské hvězdě zahrát neumí. V semifinále Strýcová uhrála pouhé tři gemy.
Plíšková na Turnaji mistryň končí. Proti Radwaňské znovu nezískala ani set
Tenis

Česká jednička prohrála v rozhodujícím duelu o postup ze základní skupiny Turnaje mistryň s Polkou Agnieszkou Radwaňskou 0:2 na sety.
Plíšková se bála, že bude rozbitá ještě víc: Nechám tam úplně vše. Radwaňská je k poražení
Tenis

Se zatejpovanou paží nastoupí Karolína Plíšková do rozhodujícího duelu základní skupiny Turnaje mistryň proti Polce Agnieszce Radwaňské.
Plíšková sahala po dalším senzačním obratu, nakonec ale měla pevnější nervy Ruska
Tenis

Karolína Plíšková druhé vítězství na Turnaji mistryň nepřidala. V zápase se Světlanou Kuzněcovovou byla dva míče od vítězství, nakonec ale prohrála.
Kuzněcovová senzačně vydřela výhru nad Radwaňskou. Pomohla si i stříháním copu
Tenis

Polka Agnieszka Radwaňská vstoupila do Turnaje mistryň porážkou 5:7, 6:1, 5:7 s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
Plíškovou polský strašák nevyděsil. V Singapuru chce jít za postupem, ale teď musí zkrotit Španělku
Tenis

Karolína Plíšková vyráží na tenisovou pouť Turnajem mistryň a ráda by za pár dnů oslavila postup do semifinále.