


Terapie šokem. Chorvaté se zbavili před klíčovým duelem trenéra
Pouhé dva dny před klíčovým zápasem s Ukrajinou odvolalo vedení chorvatského fotbalu reprezentačního trenéra Anteho Čačiče.



Pouhé dva dny před klíčovým zápasem s Ukrajinou odvolalo vedení chorvatského fotbalu reprezentačního trenéra Anteho Čačiče.



Chorvatská média odsuzují chování chorvatský chuligánů, kteří zaházeli hřiště světlicemi a dělobuchy během zápasu s českou reprezentací. Chování fanoušků odsoudila také chorvatská prezidentka.



Chorvatského trenéra Ante Čačiće zklamalo chování svých fanoušků, kteří ke konci druhého poločasu naházeli na hrací plochu světlice a dělobuchy. Na tiskové konferenci po zápase s českou reprezentací se Čačić omluvil za chování některých chorvatských fanoušků a takzvané hooligans označil za sportovní teroristy.



Trenér Chorvatské reprezentace Ante Čačič kouče české reprezentace zná. Čačič totiž trénoval slovinský Maribor, který v předkole Ligy mistrů vyřadila Plzeň pod vedením Pavla Vrby. Čačič rovněž ví, že pro Chorvatsko jde o klíčový zápas, protože si v případě vítězství mohou zajistit postup do vyřazovací části.



Všechny přípravné zápasy na evropský šampionát byly již odehrány. Soupeři Čechů v základní skupině se předvedli v rozdílném světle. Zatímco Chorvati si s chutí zastříleli proti slabým soupeřům, Turci zase předvedli, že umí skvěle bránit. No a Španělé? Po dvou povedených zápasech přišel zkrat proti slabé Gruzii.



Šestadvacetiletý stoper nebyl povolán kvůli neshodám s trenérem Antem Čačičem.



Fotbalisté Mariboru jsou před domácí odvetou 4. předkola Ligy mistrů s Plzní stále optimisty, přestože budou muset dohánět manko 1:3 z prvního zápasu.