Sara Erraniová

Nemohla se hýbat, neviděla. Martincová i tak po šokujícím obratu pokořila finalistku French Open
Tenis

Fantastické vítězství vybojovala česká tenistka Tereza Martincová v prvním kole kvalifikace na turnaj v Miami.
Strýcová se nadřela, Kristýna Plíšková excelovala. Berdych zahájil sezonu prohrou
Tenis

Barbora Strýcová vyhrála nad Erraniovou 6:4, 6:7, 6:4, Kristýna Plíšková porazila nasazenou dvojku Jelenu Ostapenkovou 6:1, 6:4.
Matčina tableta mi spadla do polévky, brání se Erraniová. Kvůli své výmluvě je teď terčem posměchu
Tenis

Já jsem doping nebrala, matka mi nechtěně kontaminovala jídlo. S takovou verzí svého dopingového prohřešku přišla italská tenistka Sara Erraniová.
Italská tenistka Erraniová byla potrestána kvůli dopingu. Mám čisté svědomí, řekla
Tenis

Italská tenistka Sara Erraniová měla podle listu Corriere della Sera na počátku letošního roku dopingový nález.
Kvitová vyřídila i bývalou jedničku Wozniackou a je v osmifinále, Šafářová a Strýcová končí
Olympijské hry

Petra Kvitová postoupila jako jediná česká tenistka i přes druhé kolo olympijského turnaje. Dánku Caroline Wozniackou porazila poměrem 6:2, 6:4.
Siniaková zaskočila Erraniovou a v Bastadu si zahraje o finále
Tenis

Kateřina Siniaková na antukovém turnaji v Bastadu překvapila druhou nasazenou tenistku Saru Erraniovou.
Plíšková smetla Rusku, v semifinále v Indian Wells ji čeká Azarenková
Ostatní sporty

Karolína Plíšková postoupila na turnaji v americkém Indian Wells mezi nejlepší čtyři hráčky, když ve čtvrtfinále porazila Rusku Darju Kasatkinovou.
Po úžasné jízdě přišel kolaps. Strýcová uhrála ve finále jen dva gemy

Barbora Strýcová podlehla ve finále turnaje v Dubaji italské tenistce Saře Erraniové 0:6, 2:6.
Strýcová už vydělala čtvrt milionu dolarů. A touží ovládnout prestižní Dubaj

Barbora Strýcová si užívá svou parádní formu, která ji na luxusně dotovaném turnaji v Dubaji dovedla až závěrečného boje o vítěznou trofej.
Nezastavitelná Strýcová! Češka přehrála i Garciaovou a v Dubaji je ve finále

Česká tenistka Barbora Strýcová bude na prestižním turnaji v Dubaji bojovat o titul. V semifinále porazila Caroline Garciaovou 2:1 na sety.
Plíškové se vrací forma, na malém Turnaji mistryň si zahraje semifinále

Karolína Plíšková si zahraje na "malém Turnaji mistryň" o finále. Po středeční výhře nad Jelenou Jankovičovou dnes deklasovala Saru Erraniovou.
Schmiedlová se pomstila Erraniové, doma slaví Larssonová

Antukové turnaje žen v Bukurešti a Bastadu opanovaly Slovenka Schmiedlová a Švédka Larssonová.
Strýcová postoupila v generálce na Wimbledon do druhého kola

Barbora Strýcová si v prvním kole travnatého turnaje v anglickém Eastbourne poradila s Rumunkou Beguovou a je ve druhém kole. Uspěla rovněž Slovenka…
Hradecká v životní formě. V Charlestonu smetla i Erraniovou

Další česká tenistka Klára Koukalová vypadla na turnaji v Katovicích ve čtvrtfinále.
Veselý si v Casablance zahraje o finále

Jiří Veselý si poprvé od vítězného lednového turnaje v Aucklandu zahraje semifinále.