Začíná Rallye Dakar, Češi myslí vysoko nejen v kategorii kamionů
Motorismus

Dnešním prologem odstartuje 37. ročník Rallye Dakar za účasti více než tří desítek českých účastníků.
Loprais skončil v Rallye Dakar čtvrtý za třemi Kamazy
Motorismus

Aleš Loprais obsadil v Rallye Dakar konečné čtvrté místo. Rozhodla o tom dnešní závěrečná 13. etapa s cílem v Buenos Aires
Stromy a ploty létaly vzduchem. A Loprais už ztrácí hodinu
Motorismus

Odstup Aleše Lopraise od třetí příčky v celkovém pořadí Rallye Dakar narostl před poslední etapou na 57 minut.
Kolomý těsně porazil Lopraise a na Rallye Dakar byl šestý
Motorismus

V 11. etapě Rallye Dakar byl nejrychlejším českým pilotem v kategorii kamionů Martin Kolomý.
Loprais dojel na Dakaru pátý a v boji o pódium opět ztratil
Motorismus

Už téměř hodinu ztrácí Aleš Loprais v boji o pódium na Rallye Dakar. V deváté etapě dojel pátý, celkově tak zůstává na čtvrtém místě.
Motorkář Klymčiw skončil v osmé etapě Dakaru šestnáctý
Motorismus

Český motocyklový jezdec Ondřej Klymčiw obsadil šestnácté místo v osmé etapě Rallye Dakar.
Dakar: Loprais postoupil, Kolomý na boku a Macík v nejistotě
Motorismus

Aleš Loprais dojel v páté etapě Rallye Dakar na čtvrtém místě a v průběžném pořadí soutěže kamionů se posunul na třetí příčku.
Dakar skončil fraškou, Loprais celkově šestý
Motorismus

O vítězi letošní Rallye Dakar v kategorii osobních vozů nerozhodli jezdci na trati, ale vedení týmu Mini v zákulisí. Vedoucí muž Peterhansel…