Sedmý triumf nestárnoucího Váni. Tentokrát však s hořkou příchutí

Sedmý triumf nestárnoucího Váni. Tentokrát však s hořkou příchutí
Sedm - gestikuluje ikona nejlavnějšího překážkového dostihu počet svých vítězství.
Jeho dramatický souboj s druhým Markem Stromským na Amant Grisovi v cílové rovince se však neobešel bez emocí.
Majitel Amant Grise podal po závodu protest proti Váňově vedení Tiumena na posledních metrech. Tiumen totiž Amant Grisovi křížil trať a tlačil jej na okraj dráhy.
Komise však protest zamítla a Váňa mohl naplno začít slavit.
Foto: Tomáš Hrabinský
Tomáš Hrabinský Tomáš  Kubánek Tomáš Hrabinský, Tomáš Kubánek
10. 10. 2010 19:20

Vítězem 120. ročníku slavné Velké pardubické se stal již posedmé legendární Josef Váňa na Tiumenovi. Majitel druhé Amant Grise však podala protest proti Váňovu blokování soupeře v cílové rovince. Stížnost byla sice zamítnuta, ovšem pachuť nefér jednání zůstává.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy