Velký návrat na spadnutí. Neymar se ukázal v dresu Barcelony

ČTK ČTK
14. 7. 2019 10:07
Brazilský fotbalista Neymar zveřejnil na Instagramu video, na kterém je v dresu Barcelony, čímž přiživil spekulace, že by se mohl do španělského klubu vrátit. Podle španělských médií se má nejdražší hráč historie v pondělí hlásit v Paris St. Germain a bude jednat o své situaci s vedením francouzského mistra.
Neymar odehrál v Barceloně čtyři sezony.
Neymar odehrál v Barceloně čtyři sezony. | Foto: Reuters

Svůj vzkaz na sociální síti doplnil Neymar biblickým citátem: "Žádná zbraň vyrobená proti tobě se nesetká se zdarem."

Brazilský útočník předloni přestoupil z Barcelony do PSG za rekordních 222 milionů eur. S francouzským celkem má smlouvu do roku 2022, ale není v něm údajně spokojený. V uplynulé sezoně dlouho nehrál kvůli zranění a další zápasy zmeškal po disciplinárním trestu za napadení fanouška.

Neymar se měl připojit k týmu PSG už tento týden, ale bez omluvy nedorazil a nejspíš ho čeká trest.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy