Mimořádná zpráva

Je lepší Ronaldo, nebo Messi? Podívejte se na výběr jejich top momentů na hřišti

mar mar
14. 4. 2020 11:26
Poslední fotbalová dekáda nemá zářivější hvězdy než útočníky Cristiana Ronalda a Lionela Messiho. Vedou se věčné spory, který z nich je větší hvězda. Pojďte s námi obdivovat jejich fotbalové kousky na hřišti. Kdo je lepší, necháme na vašem posouzení.

Když soupeř dobře napadá, je potřeba někdy zapojení i celého týmu pro založení útočné akce. Ovšem ne, pokud máte Messiho. Tohle je jeho akce proti Betisu.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Peking uvalil sankce na 28 Američanů včetně exšéfa diplomacie Mikea Pompea, a to kvůli vměšování se do vnitřních záležitostí Číny, uvedly tamní úřady

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na ISS se opět porouchal generátor kyslíku, posádce podle ruské kosmické agentury nehrozí nebezpečí

Na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) se opět porouchal ruský generátor kyslíku Elektron-VM. Podle agentury TASS o tom informoval ruské pozemní středisko řízení letů (CUP) člen nynější posádky orbitálního komplexu Sergej Ryžikov.

Podle komunikace zaznamenané na stránce amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) ruský kosmonaut CUP sdělil, že informace o selhání "Elektronu" se objevila v 18:18 moskevského času (16:18 SEČ). Zařízení je nainstalované v modulu Zvezda ruské sekce stanice.

Ruská kosmická agentura Roskosmos už v minulosti při podobných událostech ujistila, že posádce dvacet let staré stanice nehrozí žádné nebezpečí. Roskosmos agentuře Interfax nyní sdělil, že po opravách zařízení na palubě a restartu počítačů by systém měl znovu fungovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy