Chytilův návrat do sestavy k výhře nevedl, úvodní semifinále NHL ovládla Florida

23. 5. 2024 7:48

Hokejisté Floridy vstoupili do finále Východní konference výhrou 3:0 na ledě NY Rangers. Vítěznou branku dal už v první třetině Matthew Tkachuk. Brankář Sergej Bobrovskij pochytal všech 23 střel domácích hokejistů a vychytal první čisté konto v aktuálním play off. Český útočník Filip Chytil se vrátil do sestavy Rangers po třech zápasech, za necelých deset minut se ale do statistik nijak výrazně nezapsal.

Finále Východní konference play off NHL - 1. zápas:

New York Rangers - Florida 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Branky: 17. M. Tkachuk, 57. Verhaeghe, 59. Bennett. Střely na branku: 23:27. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Bobrovskij, 2. M. Tkachuk, 3. Verhaeghe (všichni Florida).