Davidová se na galavečeru rozplývala nad Toskánskem, domácí MS ji zatím nevzrušuje

Davidová se na galavečeru rozplývala nad Toskánskem, domácí MS ji zatím nevzrušuje
V karlínském Fóru se ve středu večer předávaly ceny pro nejlepší české biatlonisty roku.
Tou nejlepší byla podle očekávání Markéta Davidová, která vyhrála anketu už popáté.
"Ocenění si samozřejmě vážím, ale myslím, že letos docela váleli i mladí. Ať už dorostenky nebo juniorky, takže si myslím, že by ta cena mohla klidně jít i jim," nechala se slyšet Davidová.
Zazpíval jí k tomu například známý písničkář Pokáč.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport
10. 5. 2023 23:16
Markéta Davidová si pátého vítězství v anketě o nejlepší českou biatlonistku roku vážila, uplynulou sezonu hodnotila se smíšenými pocity. Projděte si galerii z galavečera.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy