1. kolo

Siniaková po vyhrané kvalifikaci dál vítězí, nepřišla si na ni ani Muchová
Tenis

Kateřina Siniaková po třech vítězných zápasech v kvalifikaci turnaje v Dubaji porazila Krajanku Karolínu Muchovou 6:4, 4:6, 6:0.
Berdych návrat nezvládl. Kvitová nezaváhala, postupují i Strýcová a Siniaková
Tenis

Barbora Strýcová si poradila s Lesijí Curenkovou, Kateřina Siniaková porazila Jekaterinu Alexandrovovou.
Černé pondělí českých tenistů v Paříži. Končí Strýcová, Rosol i Kristýna Plíšková
Tenis

Kristýna Plíšková podlehla v prvním kole French Open Američance Lauren Davisové 2:6, 4:6.
Vondroušová a Plíšková jsou ve druhém kole French Open, končí Kerberová
Tenis

Markéta Vondroušová a Karolína Plíšková postoupily do druhého kola French Open, naopak Jiří Veselý končí.
Krejčíková a Siniaková v Miami končí, kanadská hvězdička vyřadila Kerberovou
Tenis

Nejlepší deblový pár světa prohrál v Miami s Azarenkovou a Bartyovou. Ve dvouhře objev sezony Kanaďanka Andreescuová vyzrála na Kerberovou.
Na začátek sezony mlha a sněžení. Obří slalom v Söldenu rozjela nejlépe Brignoneová
Zimní sporty

Světový pohár ve sjezdovém lyžování odstartoval v Rakousku prvním kolem obřího slalomu. Gabriela Capová mezi nejlepších 30 závodnic nepostoupila.
Krejčíková si v Tchien-ťinu zahraje o čtvrtfinále, postoupila také Kristýna Plíšková
Tenis

Barboře Krejčíkové, která do prvního kola postoupila z kvalifikace, vzdala zápas Ukrajinka Kozlovová. Kristýna Plíšková uspěla na turnaji v Linci.
Zázračný dorostenec Myšák. Předčil litvínovské ikony a mohl by na mistrovství světa
Extraliga

Šestnáctiletý Jan Myšák překonal Reichelův klubový rekord a v druhém zápase za Vervu bodoval. Je možné, že se objeví na mistrovství světa juniorů?