reklama

Program. Češi v akci na olympiádě v Londýně

PROGRAM
Barbora Špotáková, jedna z vážných adeptek na medaili, pokud jde o českou výpravu v Londýně. Barbora Špotáková, jedna z vážných adeptek na medaili, pokud jde o českou výpravu v Londýně. Foto: Reuters

Češi v akci - program a výsledky

Projděte si program olympijských her podle disciplín, v nichž nastupují Češi. Postupně doplňujeme o výsledky a upřesnění programu jednotlivých sportů.

  • sportovní střelba vzduchová puška kvalifikace 28.07. 09:15 1. Bogacká (Pol.) 399, 2. Yi Siling (Čína) 399, 3. Vdovinová (Rus.) 398, ... 8. Emmons (ČR) 397, ... 31. Sýkorová (ČR) 391. Emmons postoupila do finále z rozstřelu.
  • Basketbal ženy skupina A 28.07. 10:00 Česko - Čína 57:66
  • plážový volejbal ženy kvalifikace 28.07. 10:00 Holtwicková, Semmlerová (Něm.) - Háječková, Klapalová 2:0 (21:16, 21:18)
  • cyklistika silniční závod finále 28.07. 11:00 15. Roman Kreuziger, 75. Jan Bárta Medailové pozice: Vinokurov (KAZ) Uran Uran (COL) Kristoff (NOR)
  • sportovní střelba vzduchová puška finále 28.07. 12:00 Kateřina Emmons skončila na 4. místě (500.3 bodu). Medailové pozice: Siling YI (Čína) - 502.9 Sylwia Bogacka (Pol.) - 502.2 Dan YU (Čína) - 501.5
  • veslování čtyřka bez rozjížďky 28.07. 12:00 1. Velká Británie (Bartley, R. Chambers, Williams, P. Chambers) 5:49,29, ...4. ČR (Vraštil, Kopáč, O. Vetešník, J. Vetešník) 5:52,69. (postup do oprav)
  • sportovní gymnastika víceboj muži kvalifikace 28.07. 12:00 1. Leyva (USA) 2. Belyavskij (RUS) 3. Hambuchen (GER) 4. Orozco (USA) 5. Thomas (GBR) 6. Kuksenkov (UKR)... 34. Konečný (nepostupuje)
  • plavání 400 m polohovka rozplavby 28.07. 12:51 Barbora Závadová 4:41.84 - 4. místo v rozplavbě č. 3 - nepostoupila
  • stolní tenis dvouhra žen 1. kolo 28.07. 13:00 Hadačová - Miaová 2:4
  • Tenis dvouhra muži 1. kolo 28.07. 13:00 Berdych - Darcis 0:2 Další zajímavé výsledky: Istomin (Uzb.) - Verdasco (14-Šp.) 6:4, 7:6, Tipsarevič (7-Srb.) - Nalbandian (Arg.) 6:3, 6:4, Federer (1 - SUI) - Falla (COL) 6:3, 5:7 a 6:3
  • Tenis čtyřhra ženy 1. kolo 28.07. 13:00 Cetkovská, Šafářová (ČR) - Erraniová, Vinciová (2-It.) 2:6, 3:6
  • veslování skif - muži rozjížďky 28.07. 13:30 1. Synek (ČR) 6:53.23 (postup do čtvrtfinále) 2. M. Vekič (CHOR) 7:02.63 3. K. Jurkowski 7:08.49 (USA)
  • veslování skif ženy rozjížďky 28.07. 14:20 1. Knapková (ČR) (postup do čtvrtfinále) - 7:24.17 2. Erichsenová (DAN) - 7:29.37 3. Draegerová (NĚM) - 7:44.23
  • badminton muži kvalifikace 28.07. 14:44 Koukal - Hydayat (Ina.) - 0:2
  • plážový volejbal ženy kvalifikace 28.07. 16:30 Kolocová, Sluková - Schwaigerová D., Schwaigerová S. (Rak.) 2:1 (10:21, 21:13, 15:13)
  • Tenis dvouhra žen 1. kolo 28.07. 17:45 Kvitová - Bondarenková 2:1 Výsledky: Schiavoneová (It.) - Zakopalová (ČR) 6:3, 3:6, 6:4, Ivanovičová (11-Srb.) - McHaleová (USA) 6:4, 7:5, Pironkovová (Bulh.) - Cibulková (12-SR) 7:6 (7:4), 6:2.
  • stolní tenis dvouhra žen 2. kolo 28.07. 21:30 Vacenovská - Komwong (THA) 4:1
  • badminton ženy kvalifikace 28.07. 21:52 Gavnholt - Schenková (Něm.) - 0:2
  • sportovní střelba pistole 10 m - kvalifikace 29.07. 10:00 1. Wenjun Guo 388 (Čína) 2. O. Kostevy 387 (Ukr.) 3. C. Fgoberville 387 (Fra.) 4. Yuling Su 386 (Čína) ... 7. L. Marušková 385 (ČR) 8. L. Yaskevich 385 (Rus.)
  • plážový volejbal muži kvalifikace 29.07. 10:00 11:00 Kubala, Beneš 0-2 Gavira Collado, Herrera Allepuz (Šp.)
  • sportovní gymnastika víceboj ženy kvalifikace 29.07. 10:30 1. Ana Sofia Gomez Porraz (Guatemala)
    Pálešová skončila 8. a dále nepostupuje
  • veslování čtyřka bez opravy 29.07. 10:40 1. USA - 6:00.86
    2. Itálie - 6:01.66
    3. Česká republika - 6:02.23
    (Kopáč, Vraštil, J. Vetešník, O. Vetešník)
  • plavání 100 m znak - rozplavby 29.07. 11:00 Vítězky rozplaveb: 1. Vilorio Muchniková (HON) 2. Gonzalezová (MEX) 3. Seebohmová (AUS) 4. Zuevavová (RUS) 5. Franklinová (USA) ...10. Baumrtová (postupuje časem 59:99 do semifinále)
  • veslování skif ženy opravy 29.07. 11:10 1. Y. Kim (JKR) - 7:50.64
    2. L. Palermo (ARG) - 7:52.49
    3. C. Vargas Palmo (SAL) - 7:53.38
    4. S. Abassiazad (IRA) - 8:05.99
  • plavání 100 m prsa - rozplavby 29.07. 12:13 Vítězky rozplaveb: 1. Ninkovičová (BIH) 2. Vozelová (SLO) 3. Atkinsonová (JAM) 4. Meilutyteová (LTU) 5. Larsonová (USA) 6. Soniová (USA)
  • sportovní střelba pistole 10 m - finále 29.07. 12:45 8. Marušková (482.6) Medailové pozice: Wenjun Guo (Čína) Celine Goberville (Francie) Olena Kostevych (Ukrajina)
  • jachting Finn - muži závod 1 29.07. 13:00 1. Hogh-Christensen (DEN) 2. Ainslie (GBR) 3. Gaspič (CRO) 19. Maier
  • jachting Finn - muži závod 2 29.07. 13:00 1. Hogh-Christensen (DEN) 2. Ainslie (GBR) 3. Gaspič (CRO) 18. Maier
  • Tenis dvouhra ženy 1. kolo 29.07. 13:00 Radwaňská - Gergesová 5:7, 6:7, 4:6
    Šarapovová - Peerová (Izrl.) 6:2, 6:0
    Další zápasy odloženy kvůli dešti, včetně Robsonová (Brit.) - Šafářová a Cetkovská - Kerberová (Něm.)
  • plavání 4x100 m volný rozplavby 29.07. 13:41 Postupují do finále: 1. Austrálie 2. Spojené státy 3. Rusko 4. Francie 5. Německo 6. Belgie 7. Jihoafrická r. 8. Itálie
  • vodní slalom C1 - muži rozjížďky 29.07. 14:30 1. Martikán (SVK), 2. Savsek (SLO) 3. Haneda (JPN) 4. Tasiadis (GER) 5. Florence (GBR) 6. Elosegi (ESP) 9. Ježek (postupuje
  • Tenis čtyřhra ženy 1. kolo 29.07. 15:00 Kurt 17 (3. zápas v pořadí) Hlaváčková, Hradecká - Babos, Szavay - přerušeno pro déšť
  • vodní slalom K1 - muži rozjížďky 29.07. 15:24 1. Aigner (GER) 2. Hernanz (ESP) 3. Hradilek (ČR) 4. Doby (BEL) 5. Kauzer (SLO) 6. Kurt (SUI)
  • stolní tenis dvouhra žen 3. kolo 29.07. 19:00 Vacenovská - Jiaduo (GER) - 2:4
  • badminton ženy kvalifikace 29.07. 20:44 Gavnholt - Grigaová (Ukr.) 2:1
  • plavání 100 m znak - semifinále 29.07. 21:45 Seebohm (Austr.), Franklin(USA), Terakawa(Jap.), Zao(Čína), Zueva(Rusko), Spofforth(Velká Br.),Hocking (Austr.),Fu (Čína)
    Baumrtová skončila 10. a dále nepostupuje
  • badminton muži kvalifikace 29.07. 21:54 Koukal - Abian (Šp.) 1:2
  • judo muži kvalifikace 30.07. 09:30 Ježek postupuje do dalšího kola porazil Alenima Smitha.
    Ježek prohrál v dalším kole s Korejcem Wangem a končí tedy na děleném 17. místě.
  • sportovní střelba vzduchová puška kvalifikace 30.07. 10:00 Do finále postupují:
    Campriani (Ita)
    Moldoveanu (Rum)
    Narang (Ind)
    Tao Wang (Čína)
    Charheika (Běl.)
    Bakken (Nor)
    Hellenbrand (Niz)
    Piasecki (Fra)
    Václav Haman skončil 33.
  • sportovní střelba skeet - muži kvalifikace 30.07. 10:00 Po po třech sériích: 1. Hancock (USA) - úspěšnost 2. Stefan Nilsson (SWE) 3. Golding (DEN) 4. Al- Attiya (QAT) 5. Sychra (CZE) 15. Tomeček (CZE) - druhý den kvalifikace 31.7, zbývají dvě kola
  • veslování dvojskif ženy rozjížďky 30.07. 11:20 1. Watkinsová, Graingerová (GBR) 2. Patersonová, Reymerová (NZL) 5. J. Antošová, L. Antošová (ČR) - musí do oprav
  • veslování čtyřka bez rozjížďky 30.07. 11:40 1. Velká Británie 2. Rumunsko 3. Bělorusko 4. ČESKÁ REPUBLIKA (Bruncvík, Horváth, Klang, Podrazil) - musí do oprav
  • Basketbal ženy skupina A 30.07. 12:15 Česko - Turecko 57:61
  • Tenis dvouhra ženy 1. kolo 30.07. 12:30 Cetkovská - Kerberová (Něm.) - 1:6, 0:3 (skreč)
    Robsonová (Kan) - Šafářová - 7:6, 6:4
  • Tenis čtyřhra ženy 1. kolo 30.07. 12:30 Hlaváčková, Hradecká - Babos, Szavay (Maďarsko) 6:1, 6:7, 6:2
  • jachting Laser radical - závod 1 30.07. 13:00 1. Murphyová (IRL) 2. Scheidtová (LTU) 3. Van Ackerová (BEL) 23. FENCLOVÁ (CZE)
  • jachting Laser - muži závod 1 30.07. 13:00 1. Maegli Aguero (GUA) 2. Slingsby (NZL) 3. Bernaz (FRA) 29. TEPLÝ (CZE)
  • jachting Laser radical - závod 2 30.07. 13:00 1. Murphyová (IRL) 2. Van Ackerová (BEL) 3. Bouwmeesterová (NED) 4. FENCLOVÁ (CZE)
  • jachting Laser - muži závod 2 30.07. 13:00 1. Slingsby (AUS) 2. Fontes (BRA) 3. Foglia Costa (URU) 27. Teplý (ČR)
  • jachting Finn - muži závod 3 30.07. 13:00 1. Slater (NZL) 2. Hogh-Christensen (DEN) 3. Postma (NED) 21. Maier (ČR)
  • jachting Finn - muži závod 4 30.07. 13:00 1. Birgmark (SWE) 2. Lobert (FRA) +0:03 3. Zbogar (SLO) 10. Michael Maier (CZE)
  • Tenis dvouhra muži 1. kolo 30.07. 14:00 Štěpánek - Davyděnko 0:2
  • vodní slalom C2 - muži rozjížďky 30.07. 14:30 1. Klauss-Peche (FRA) 96,98
    2. Pa-Pe. Hochschorner (SVK) 97,52
    3. Hu-Šu (CHN) 99,05
    8. Volf-Štěpánek (CZE) 104,00
    9. Hradílek-Ježek (CZE) 106,91
  • vodní slalom K1 - ženy rozjížďky 30.07. 15:12 1. Chourrautová (ESP) 98,75
    2. Neave (GBR) 98,92
    3. Giai Pronová (ITA) 99,66
    4. Foxová (AUS) 100,33
    5. Hilgertová (CZE) 100,75 - postupuje do semifinále
  • Tenis dvouhra ženy 2. kolo 30.07. 15:50 Kvitová - Peng Šuaj 2:1
  • plážový volejbal ženy kvalifikační skupina 30.07. 23:00 10:00 Háječková, Klapalová 2-0 Li Yuk Lo, Rigobertová (Mau.)
    24:00 Kolocová, Sluková 0-2 May-Treanorová, Jennings Walshová (USA)
  • plážový volejbal muži kvalifikační skupina 31.07. 10:00 10:00 Beneš, Kubala 2-1 Asahi, Shiratori (Jap.)
  • sportovní střelba skeet muži kvalifikace 31.07. 10:00 5. Sychra (120, 19. Tomeček (117) - postupuje Sychra
  • judo muži do 81 kg 1. kolo až čtvrtfinále 31.07. 10:30 Musil prohrál s Sergiu Tomou z Moldavska a na OH končí.
  • veslování čtyřka bez opravy 31.07. 10:40 Srbsko, Nový Zéland a Itálie postupují do semifinále.
    Bruncvík, Horváth, Klang, Podrazil - Nepostupují.
  • plavání 100 m volný rozplavby 31.07. 11:00 Postupují:Adrian(USA), Louw(Rus), Verschuren(Niz), Magnussen(Aus), Hayden(Can), Fraser(Cay)Timmers(Bel), Lobincev(Rus), Jones(USA), Cielo(Bra), Czerniak(Pol) Verner 2. ve své rozplavbě- Nepostupuje.
  • veslování dvojskif ženy opravy 31.07. 11:20 Do finále A: Čína- Wang, Zwu, USA- Shumway, Trowbridge, ČR- Antošová, Antošová
    Do finále B: Německo-Manker, Schiller, Nizoz.-Janssen, Hogerwerf, Ukr.- Buryak, Kravchenko
  • veslování skif - muži 1/4 finále 31.07. 11:40 Do semifinále: Drysdale (NZl), Synek (ČR), Karonen (Švé), Campbell (VB), Maeyens (Bel), Fournier (Kuba), Fernandez (Arg), Aleksandrov (Aze), Griskonis (Lit), Tufte (Nor), Zhang (Čína).
  • veslování skif - ženy čtvrtfinále 31.07. 12:20 Do SF: Knapková (ČR), Stone (USA), Svensson (Švéd.), Crow (Aus.), Twigg (Nzl.), Dräger (Něm.), Zhang (Čína), Levin (Rus.), Vistaraite (Lit.), Erichsen (Dán.), Karsten (Běl.), Mustafajev (Ázer.)
  • Tenis dvouhra muži 2. kolo 31.07. 12:30 Richard Gasquet (Fra) 0-2 Marcos Baghdatis (Kypr)
    Jo-Wilfried Tsonga (Fra) 2-1 Milos Raonic (Kanada) (6:3, 3:6, 25:23)
  • jachting Finn - muži závod 5 31.07. 13:00 1. Hogh-Christensen (Dánsko)
    2. Railey (USA)
    3. Nirkko (Finsko)
    ---
    18. Maier (ČR)
  • jachting Laser radical - závod 3 31.07. 13:00 1. Murphyová (Irsko)
    2. Youngová (Velká Británie)
    3. Ackerová (Belgie)
    ---
    7. Fenclová (ČR)
  • jachting Laser - muži závod 3 31.07. 13:00 1. Kontides (Kypr)
    2. Slingsby (Austrálie)
    3. Rammo (Estonsko)
    ---
    31. Teplý (ČR)
  • jachting RS-X - muži závod 1 31.07. 13:00 1. van Rijsselberge (Nizozemsko)
    2. Miarczynski (Polsko)
    3. Wilhelm (Německo)
    ---
    30. Lavický (ČR)
  • jachting Laser radical - závod 4 31.07. 13:00 1. Murphyová (Irsko)
    2. Youngová (Velká Británie)
    3. Xu (Čína)
    ---
    6. Fenclová
  • jachting Finn - muži závod 6 31.07. 13:00 1. Karpak (Estonsko)
    2. Hogh-Christensen (Dánsko)
    3. Ainslie (Velká Británie)
    ---
    23. Maier
  • jachting RS-X - muži závod 2 31.07. 13:00 1. van Rijsselberge (Nizozemsko)
    2. Miarczynski (Polsko)
    3. Wilhelm (Německo)
    ---
    29. Lavický (ČR)
  • jachting Laser - muži závod 4 31.07. 13:00 1. Kontides (Kypr)
    2. Goodrison (Velká Británie)
    3. Groteluschen (Německo)
    ---
    34. Teplý
  • veslování čtyřka bez semifinále 31.07. 13:40 Do finále A: Velká Británie, Švýcarsko, Nizozemsko, Dánsko, JAR, Austrálie
    Do finále B: Německo, USA, Česká republika (Kopáč, Vraštil, J. Vetešník, O. Vetešník), Francie, Itálie, Čína
  • Tenis čtyřhra muži 1. kolo 31.07. 13:40 Berdych/Štěpánek - Bracciali/Seppi 2:1
  • vodní slalom C1 - muži semifinále 31.07. 14:30 1. Tasidadis (Něm) - 98.84.... 7. Ježek (104.37) - Ježek postoupil
  • sportovní střelba skeet muži finále 31.07. 15:00 6. Sychra (ČR) Medailové pozice: Hancock (USA) Golding (DEN) Al-Attiya (QAT)
  • Tenis čtyřhra ženy 2. kolo 31.07. 15:30 Klepačová, Srebotniková (Slovinsko) - Erraniová, Vinciová (Itálie) 5:7, 6:4, 4:6
  • vodní slalom C1 - muži finále 31.07. 16:06 5. Ježek (ČR) Medailové pozice: Estanguet (Francie) Tasiadis (Německo) Martikán (Slovensko)
  • Tenis olympijský 2. kolo 31.07. 17:10 Hlaváčková/Hradecká - Li Na/Čang Šuaj 2:0
  • Box muži do 64 kg 1. kolo 31.07. 22:45 Zdeněk Chládek - Munkh-Erdene Urančimeg 12:20
  • sportovní střelba pistole 25 m - kvalifikace 01.08. 10:00 Konečné pořadí 1. Kim (Kor) 2. Prucksakorn (Tha) 3. Chen (Čína) 5. Mozgal (Rus) 6. Kostevyč 7. Grozdev (Maď) 7. Arunovič (Srb) 7. Jo (Korea) 10. Boneva (Bul)
    13. Lenka Marušková Nepostupuje
  • veslování skif - muži semifinále A/B 01.08. 12:20 Semifinále A:
    1 - Mahe Drysdale (NZl)
    2 - Lassi Karonen (Švéd)
    3 - Marcel Hacker (Něm)

    Semifinále B:
    1 - Ondřej Synek (ČR)
    2 - Alan Campbell (VelBr)
    3 - Alexandar Alexandrov (Aze)
  • jachting Laser - muži závod 5 01.08. 13:00 1. Murdoch, .. 33. Teplý
  • jachting Laser - muži závod 6 01.08. 13:00 závod odložen
  • jachting Laser Radical - závod 6 01.08. 13:00 1. Baumwmeester (Niz.), 2. Fenclová
  • jachting Laser Radical - závod 5 01.08. 13:00 1. Van Acker, ... 21. Fenclová
  • jachting RS-X - muži závod 3 01.08. 13:00 1. Dorian van RIJSSELBERGE, ... 32. Karel Lavický
  • jachting RS-X - muži závod 4 01.08. 13:00 1. DEMPSEY Nick (Brit.) ... 34. Lavický
  • vodní slalom K1 - muži semifinále 01.08. 14:30 1. Kauzer (Slovi)
    2. Polaczyk (Pol)
    3. Molmenti (Ita)
    4. Hernanz (Šp)
    5. Aigner (Něm)
    6. Boukpeti (Togo)
    7. Oblinger (Rak)
    8. Hradílek (ČR)
    9. Yazawa (Jap)
    10. Daille (Fra)
  • Tenis čtyřhra muži 2. kolo 01.08. 15:15 Berdych/Štěpánek - Melo/Soares 1:2
  • vodní slalom K1 - muži finále 01.08. 16:15 Medailové pozice: Molmenti (Itálie) Hradilek (ČR) Aigner (Německo)
  • Tenis dvouhra žen 3. kolo 01.08. 16:17 Kvitová - Pennettaová 2:0
  • Basketbal ženy skupina A 01.08. 21:00 Chorvatsko - Česko 70:89
  • plážový volejbal ženy kvalifikační skupina 01.08. 23:00 Háječková, Klapalová - Franca, Silva 0:2 (12:21, 18:21)
    Kolocová, Sluková, - Cooková, Hinchleyová 2:1 (21:16, 18:21, 15:11)
  • veslování čtyřka bez finále B 02.08. 11:00 1. Francie
    2. USA
    3. Německo
    4. Čína
    5. Česká republika
    6. Itálie
  • sportovní střelba rychlopalná kvalifikace 02.08. 11:30 Po 1. kole kvalifikace:
    1. Klimov (Rus)
    2. Pupo (Kuba)
    3. Ding (Čína)
    4. Podhráský (ČR)
    ... 16. Strnad (ČR)
  • veslování skif - ženy semifinále A/B 02.08. 12:10 Finále A: Knapková (ČR), Crow (Aus), (Dán) Erichsen, (Čína) Zhang, (NZ) Twigg
    Finále B: Levina (Rus), Vistartaited (Lit), Draeger (Něm), (USA) Stone, (Švéd) svensson, (Azerb.) Mustafayevan
  • plavání 200 m znak - rozplavby 02.08. 12:49 Nejrychlejší plavkyně rozplaveb: Thi Anh Vien Nguyen (VIE), Baumrtová (ČR), Beisel (USA), Hocking (Aus), Franklin (USA)
  • Tenis čtyřhra ženy čtvrtfinále 02.08. 13:00 Hlaváčková/Hradecká - Chuang/Hsieh 2:0
  • jachting Finn - muži závod 7 02.08. 13:00 1. Ainslie (Velká Británie)
    2. Postma (Nizozemsko)
    3. Kljakovic Gaspic (Chorvatsko)
    ---
    18. Maier (ČR)
  • jachting Finn - muži závod 8 02.08. 13:00 1. Trujillo Villar (Španělsko)
    2. Postma (Nizozemsko)
    3. Ainslie (Velká Británie)
    ---
    20. Maier (ČR)
  • jachting RS-X - muži závod 5 02.08. 13:00 1. van Rijsselberge (Nizozemsko) - 29:44
    Lavický diskvalifikován
  • jachting RS-X - muži závod 6 02.08. 13:00 1. Dempsey (Velká Británie) 29:22
    34. Lavický +5:00
  • vodní slalom C2 - muži semifinále 02.08. 14:30 Postupují:

    1. Florence, Hounslow (Velká Británie)
    2. Hochshorner P., Hochshorner P. (Slovensko)
    3. Klaus, Peche (Francie)
    ---
    nepostup
    7. Volf, Štěpánek (ČR)
    9. Hradílek, Ježek (ČR)
  • judo muži do 100 kg o 3. místo 02.08. 15:00 Krpálek (ČR) 0 - 101 Grol (Nizozemsko)
    Krpálek končí na 7. místě
    Medailové pozice: Khaibulajev (Rus.) Naidan (Mon) Peters (Něm.) Grl (Niz.)
  • Tenis dvouhra žen čtvrtfinále 02.08. 15:10 Kvitová - Kirilenková 0:2
  • vodní slalom K1 - ženy semifinále 02.08. 15:12 1. Pacierpniková (Polsko)
    2. Chourrautová (Španělsko)
    3. Ferová
    ---
    9. Hilegertová (ČR) - postupuje do finále
  • judo muži do 100 kg kvalifikace 02.08. 15:35 Krpálek porazil Japonce Anaia, ale následujíci zápas s rusem Taigr Khaibulaevem prohrál. Pak prohrál s Grolem (Niz.) a skončil na 7. místě.
  • vodní slalom K1 - ženy finále 02.08. 16:57 4. Štěpánka Hilgertová (ČR) Medailové pozice: Ferová (Francie) Foxová (Austrálie) Chourrautová (Španělsko)
  • Tenis smíšená čtyřhra 1. kolo 02.08. 18:35 Hradecká/Štěpánek - Robsonová/Murray 1:2 kurt č.1 (4. zápas v pořadí): Štěpánek/Hradecká - Murray/Robsonová
  • plavání 200 m znak - semifinále 02.08. 20:53 1. semifinále: 1. Beiselová 2:06.18 2. Nayová 2:07.42 3. Zujevová 2:07.88
    2. semifinále: 1. Franklinová 2:06.84 2. Coventryová 2:08.32 3. Russellová 2:08.76 14. Baumrtová (ČR): 2:10.18 - nepostupuje
  • plážový volejbal muži kvalifikační skupina 02.08. 22:00 Beneš, Kubala 0 - 2 Dalhausser, Rogers (USA)
  • plážový volejbal ženy lucky loosers 02.08. 23:00 Klapalová, Háječková (ČR) 0 - 2 Meppelinková, Van Gesteová (Nizozemsko)
  • sportovní střelba puška 50 m kvalifikace 03.08. 10:00 1. (Běl) Martynov (600 b.)
    2. (Belg) Cox
    3. (Slovi) Debevec
    4. (Něm) Brodmeier
    5. (Kor) Han
    6. (Ita) Campriani
    7. (Ind) Karmakar
    8. (Chor) Durkovic
    ...41. (ČR) Haman
  • Atletika vrh koulí - kvalifikace 03.08. 11:00 1. Hoffa(USA,21,36m), Storl(Něm), Majewski(Pol), Whiting(USA), Lauro(Arg), Lyzhin(Běl), Armstrong(Kan), Kolašinač(Srb), Cantwell(USA), Sidorov(Rus), Scott(Jam), Chang(Tajp), 23. Žalský (ČR) 19,62 m
  • Atletika sedmiboj žen 100 m př. 03.08. 11:05 Tyminska (Pol, 1091 b.), Dobrynska (Ukr.), Melnychenko (Ukr.), Yosypenko (Ukr.), Klučinová (ČR, 977 b.) ...
  • veslování dvojskif ženy finále B 03.08. 11:50 1. J. Antošová, L. Antošová (7:24:93, ČR)
    2. Janssen, Hogerwerf (Niz)
    3. Manker, Shiller (Něm)
    4. Kravchenko, Buryak (Ukr)
  • Atletika 400 m př. muži rozběhy 03.08. 12:15 Do semifinále:
    1. Culson (Portoriko)
    2. Clement (USA)
    3. Cisneros (Kuba)
    4. Greene (VB)
    5. Tinsley (USA)
    6. Thomas (Aus)
    7. Williams (VB)
    8. Bultheel (Belg) ...
    35. Prorok (ČR) Nepostupuje.
  • Atletika sedmiboj žen skok do výšky 03.08. 12:15 Klučinová 180 cm
    Pořadí po dvou disciplínách
    1. Ennisová (Velká Británie) 2249 bodů 2. Fountainová (USA) 2224 3. Jonsonová - Thompsonová (Velká Británie) 2146
  • Atletika hod kladivem kvalifikace 03.08. 12:30 Kvalifikovali se: 1. Pars (Maďarsko) 79,37 m , Murofushi (Japonsko), Kozmus (Slovinsko)... 9. Melich 75.88 m
  • jachting Finn - muži závod 9 03.08. 13:00 1. Postma (Nizozemsko) 1:07:38 2. Zbogar (Slovinsko) 3. Lobert (Francie)
    23. Maier +4:15
  • jachting Finn - muži závod 10 03.08. 13:00 1. Ainsilie (Velká Británie) 1:02:42 2. Postma (Nizozemsko) 3. Hogh-Christensen (Dánsko)
    15. Maier +3:10
  • jachting Laser - muži závod 7 03.08. 13:00 1. Alsogaray (Argentina) 56:20 2. Bernaz (Francie) 3. Lima (Portugalsko)
    11. Teplý (ČR) +0:50
  • jachting Laser - muži závod 8 03.08. 13:00 1. Slingsby (Austrálie) 57:28 2. Cheng (Singapur) 3. Foglia Costa (Uruguay)
    34. +3:22
  • jachting Laser Radical - závod 7 03.08. 13:00 1. Xu (Čína) 1:03:21 2. Murphyová (Irsko) 3. Multalaová (Finsko)
    17. Fenclová (ČR) +2:45
  • jachting Laser Radical - závod 8 03.08. 13:00 1. Van Ackerová (Belgie) 1:00:50 2. Multalaová (Finsko) 3. Bouwmeesterová (Nizozemsko)
    6. Fenclová (ČR) +0:41
  • Tenis čtyřhra žen semifinále 03.08. 13:25 Hlaváčková/Hradecká - Huberová/Raymondová 2:0 Hlaváčková/Hradecká - Huberová/Raymondová 6:1, 7:6
  • veslování skif - muži finále A 03.08. 13:30 Medailové pozice: Mahe Drysdale (NZl) - 6:57:82 Ondřej Synek (ČR) - 6:59:37 Alan Campbell (VB) - 7:03:28
  • plážový volejbal ženy osmifinále 03.08. 18:00 Gollerová S / Ludwigová L (Německo) 2 - 0 Holtwicková K / Semmlerová L. (Německo)
    Franca L / Silva J (Brazílie) 2 - 0 Van Gestelová S / Meppelinková M (Nizozemsko)
  • Atletika sedmiboj žen vrh koulí 03.08. 20:00 Černovaová (Rusko) 14,17, Marcussenová (Norsko) 13,46
    Klučinová - 12,93 - 723 bodů
  • Atletika 100 m ženy meziběhy 03.08. 20:05 Postupují: 1. Jeterová (USA) - 10,83, 2. Campbellová-Brownová (Jamajka) - 10,94, 3. Baptistová (Trinidad a Tobago) - 10,96

    Čechová (ČR) (11,43) - 5. v rozběhu - nepostupuje
  • Atletika hod diskem ženy kvalifikace 03.08. 20:10 Postupují: Barriosová (Kuba), Pisčalnikovová (Rusko), Li (Čína), Samuelsová (Austrálie)
    Cechlová ČR - 55:00 - nepostupuje
  • Atletika dálka muži kvalifikace 03.08. 20:50 Vítězové kvalifikačních skupin: Goodwin (USA) 8,11, Vinicius da Silva (Brazílie) 8,11

    ČR -Wágner (6,96 m), Novotný (7,50 m) - nepostupují
  • Atletika sedmiboj žen 200 m 03.08. 21:45 1. Ennisová 22,83 (osobní rekord)
    1. Schippersová 22,83
    3. Zelinkaová 23,32

    Klučinová (ČR) 25,00 - 6. ve své skupině
  • Basketbal ženy skupina A 03.08. 23:15 Česko - USA 61:88
  • sportovní střelba puška 50 m tři kvalifikace 04.08. 10:00 1. Grayová (USA) - 592
    2. Maksimovičová (Srbsko) - 590
    3. Vdovinová (Rusko) - 585
    4. Sýkorová (ČR) - 584
    ---
    32. Emmons (ČR) 576 - nepostupuje
  • triatlon ženy finále 04.08. 10:00 15. Frintová
    20. Vodičková
    Medailové pozice: Spirigová (Švýcarsko) 15:59.48 - fotofiniš Nordenová (Švédsko) 15:59.48 Denshamová (Austrálie) 1:59.50
  • dráhová cyklistika sprint - muži kvalifikace 04.08. 11:00 Vítěz kvalifikace: Kenny (Velká Británie) 9.713 - olympijský rekord
    13. Kelemen 10.311 - postupuje do osmifinále
  • Atletika sedmiboj žen skok do dálky 04.08. 11:05 1.Černovovová (Rusko) 654
    2.Ennisová (Velká Británie) 648

    12. Klučinová (ČR) 613
  • Atletika skok o tyči, kvalifikace 04.08. 11:20 Postup: Silvová (CUB) Suhrová (USA) Ryziová (GER) Bleasdalová (GBR) Boslaková (FRA) Isinbajevová (RUS) Rogowská (POL) Spiegelburgová (GER) Hollidayová (USA) Ptáčniková (CZE)
  • dráhová cyklistika sprint - muži osmifinále 04.08. 11:55 Postupují do čtvrtfinále:
    1. Kenny (GBR)
    2. Bauge (FRA)
    3. Perkins (AUS)
    4. Forstemann (GER)
    5. Dmitrijev (RUS)
    6. Kelemen (ČR)
  • Atletika sedmiboj žen hod oštěpem 04.08. 12:40 Klučinová - 45.65 m (776 bodů).
  • jachting Laser Radical - závod 9 04.08. 13:00 1. Xu Čína) 59.58, ... 12. Fenclová (+2.00)
  • jachting Laser Radical - závod 10 04.08. 13:00 1. Sü Li-ťia (Čína)33, 2. Bouwmeesterová (Niz.) 33, 3. Van Ackerová (Belg.) 34, ...8. Fenclová (ČR) 87.
  • jachting RS-X - muži závod 8 04.08. 13:00 1. Van Rijsselberge (Niz.) 9, 2. Dempsey (Brit.) 24, 3. Wilhelm (Něm.) 24, ...35. Lavický (ČR) 226.
  • jachting Laser - muži závod 9 04.08. 13:00 1. Tom Slingby (Aus), ... 28. Teplý (ČR), nepostoupil do finále
  • veslování skif - ženy finále A 04.08. 13:30 Medailové pozice: Knapková (ČR) 7:54.37 Erichsenová (Dánsko) 7:57.72 Crowowá (Austrálie) 7:58.04
  • sportovní střelba puška 50 m tři finále 04.08. 13:45 Medailové pozice: Grayová (USA) - 691,9 Maksomičová (Srbsko) - 687,5 Sýkorová (ČR) - 683,0
  • skoky na trampolíně ženy kvalifikace 04.08. 15:00 1. He (Čína) 105.5, 2. Huang (Čína) 104.759, 3. Piatraniová (Bělorus.) 104.755
    15. Frydrychová 76.56 - nepostoupila
  • plážový volejbal ženy osmifinále 04.08. 18:00 Kolocová, Sluková (ČR) 2:1 (16, -20, 9) Antonelliová, Rochaová (Brazílie)
  • dráhová cyklistika sprint - muži o 9. až 12. místo 04.08. 19:20 9. Nakagawa (Jap.)
    10. Kelemen (ČR)
    11. Esterhuizen (JAR)
    12. Canelon (Ven.)
  • Atletika sedmiboj žen 800 m 04.08. 21:35 1. J. Ennisová (Velká Británie) - 6955 bodů (národní rekord)
    2. L. Schwarzkopfová (Německo) - 6649 (osobní rekord)
    3. T. Černovová (Rusko) - 6628
    ... 18. Eliška Klučinová (ČR) - 6109
    Medailové pozice: Jessica Ennisová (Velká Británie) Lilly Schwarzkopfová (Německo) Taťana Černovová (Rusko)
  • sportovní střelba trap muži kvalifikace 05.08. 10:00 7. Jiří Lipták
    13. David Kostelecký
  • Atletika maraton ženy finále 05.08. 12:00 66. Sekyrová Medailové pozice: Gelana (Etiopie, 2:23:07) Jeptoo (Keňa) Petrova Arkhipova (Rusko)
  • Basketbal ženy skupina A 05.08. 12:15 Angola - Česko 47:82
  • jachting RS-X - muži závod 9 05.08. 13:00 1. Dorian van Rijsselberge (Nizozemsko) 32:01
    2. Ivan Pastor Lafuente (Španělsko) +3:22
    3. Aron Gadorfalvi (Maďarsko) + 4:22

    Lavický závod nedokončil.
  • jachting RS-X - muži závod 10 05.08. 13:00 1. Šahar Zubari (Izrael) 33:00
    2. Nick Dempsey (Velká Británie) +0:19
    3. Joao Rodrigues (Portugalsko) +0:25
    31. Lavický
  • Tenis čtyřhra žen finále 05.08. 13:13 Hradecká/Hlaváčková - S. a V. Williamsovy 0:2
  • synchronizované plavání dvojice povinné figury 05.08. 16:00 1. Ischenko, Romanishina (Rus)
    2. Huang, Liu (Čína)
    3. Carbonell Ballester, Fuentes Fache (Šp)
    ...14.Bernardová, Dufková
  • Atletika 400 m př. ženy rozběhy 05.08. 20:00 Nejrychlejší běžkyně rozběhů: Zuzana Hejnová (ČR) 53,96, Antjuch (Rusko)53,90 , Demus (USA) 54,60, Moline (USA) 54,31, Shakes-Drayton (VB) 54,62,
    Rosolová skončila ve svém rozběhu 5.
  • Atletika skok do výšky kvalifikace 05.08. 20:05 Do finále: Ioannou(Kyp)
    Kynard(USA)
    Drouin(Kan)
    Barshim(Kat)
    Bondarenko(Ukr)
    Hanany(Fra)
    Silnov(Rus)
    Miller(Kol)
    Grabarz(VB) ...
    Bába neuspěl na 2.26m a ve finále nebude.
  • Atletika hod kladivem finále 05.08. 21:20 6. Melich (77,17) Medailové pozice: Krisztian Pars (Maďarsko, 88,59) Primoz Kozmus (Slovinsko) Koji Murofushi (Japonsko)
  • plážový volejbal ženy čtvrtfinále 05.08. 23:00 Kolocová/Sluková - Kessyová/Rossová 0:2 Kolocová/Suková - Kessyová/Rossová (USA)
  • sportovní střelba puška 50 m tři kvalifikace 06.08. 10:00 1. Campriani (Itálie) 1180
    2. Emmons (USA) 1172
    3. Graff (Francie) 1171
    4. Ščerbatševič (Bělorusko) 1171
    5. Jonghyun Kim (Korea) 1171
    6. Qinan Zhu (Čína) 1170
    ---
    34. Haman (ČR) 1153
  • sportovní střelba trap - muži kvalifikace 06.08. 10:00 Do finále: Diamond (USA), Aldeehani (Kuwait), Serrano (Šp), Fabrizi (Itálie), Glasnovic a Cernogoraz (Chorvatsko)
    _________
    14.David Kostelecký
    18. Jiří Lipták
  • Atletika 100 m přek. rozběhy 06.08. 11:05 Nejrychlejší časy:
    1. Sally Pearsonová (AUS) 12,57
    2. LoLo Jonesová (USA) 12,68
    3. Kellie Wellsová (USA) 12,69
    ---
    Škrobáková (ČR) 13,01 - postupuje do semifinále
  • Atletika 800 m muži rozběhy 06.08. 11:50 Nejrychlejší časy:
    Abubaker Kaki (Súdán) - 1:45.51
    Timothy Kitum (Keňa) - 1:45.72
    Nijel Amos (Botswana) - 1:45.90
    ---
    Holuša (ČR) 1:46,87 - nepostupuje
  • Atletika 1500 m ženy rozběhy 06.08. 12:45 Nejrychlejší časy:
    1. Gamze Bulutová (TUR) 4:06.69
    2. Morgan Ucenyová (USA) 4:06.87
    3. Natallia Karejvová (BLR) 4:06.87
    ---
    Čapková (ČR) 4:12.15
  • jachting Laser Radical - závod o medaile 06.08. 14:00 9. Fenclová +0:31 Medailové pozice: Li-ťia Sü (Čína) 30:19 Marit Bouwmeesterová (Nizozemsko) Evi Van Ackerová (Belgie)
  • synchronizované plavání dvojice volné sestavy 06.08. 16:00 Do finále: Ishchenková + Romanishinová (Rusko), Huang + Liu (Čína), Carbonellová + Fuentesová (Španělsko)...

    14. Bernardová, Dufková - Nepostupují
  • Atletika skok o tyči, finále 06.08. 20:00 6. Ptáčníková Medailové pozice: Suhrová (USA) Silvová (Kuba) Isinbaevová (Rusko)
  • Atletika 400 m př. ženy semifinále 06.08. 21:15 Do finále: Hejnová (ČR), Molineová (USA), Odumosuová (Nigérie), Demusová (USA), Spencerová (Jamajka), Antyukhová (Rusko), Brownová (USA), Rosolová (ČR)
  • kanoistika K4 muži 1000 m rozjížďky 07.08. 10:30 Maďarsko (2:54:153) a Slovensko (2:55:173) postupují do finále ostatní do semifinále:
    Německo,Dánsko, Rumunsko, Srbsko, Česká republika - Havel, Trefil (2:54:267).
  • kanoistika C2 muži 1000 m rozjížďky 07.08. 10:46 Kretschmer/Kuschela (Německo) (3:34:435) a Bezugliy/Prokopenko(Ázerbájdžán) postupují do finále. Do semifinále: Korovaškov/Pěrvuchin (Rusko),Radoň / Dvořák (ČR, 3:38:711), Torres / Bulnes (Kuba)...
  • dráhová cyklistika keirin muži 1. kolo 07.08. 11:00 Postupující: Hoy (Velká Británie), van Velthooven (Nizozemsko), Mulder (Německo), Awang (Malajsie), Bourgain (Francie).
    Špička jde do opravných jízd.
  • Atletika oštěp ženy kvalifikace 07.08. 11:00 Do finále:
    Špotáková (66,19 m), Obergföllová (66,14 m), Viljoenová (65,92 m), Stahlová (64,78 m), Lu (64,45 m), Ratejová (63,60 m), Abakumovová (63,25 m)...
    Klimešová 59,90m - nepostupuje
  • kanoistika C2 muži 1000 m semifinále 07.08. 11:55 Huang / Li (Čína) 3:37:746
    Radoň / Dvořák (ČR) 3:37:839
    Torres / Bulnes (Kuba) 3:41:619
    Silva / Oliveira (Brazílie) 3:42:101
  • kanoistika K4 muži 1000 m semifinále 07.08. 12:00 Austrálie 2:52:505
    Německo 2:53:575
    Česká republika 2:53:984 (Havel, Trefil)
    Rusko 2:54:303
    Rumunsko 2:55:027
    Dánsko 2:56:003
    Srbsko 2:56:346
    Čína 3:00:315
  • triatlon muži finále 07.08. 12:30 30. Čelůstka
    45. Švarc
    Medailové pozice: Alistair Brownlee (Velká Británie) Javier Gomez (Španělsko) Jonathan Brownlee (Velké Británie)
  • Atletika 200 m muži rozběhy 07.08. 12:50 Nejrychlejší muži rozběhů: Quinonez (Ekvádor- 20,28), Bolt (Jamaika- 20,39), Lemaitre (Francie), Mitchell (USA), Blake (Jamajka), Weir (Jamajka), Martina (Nizozemsko
    Maslák ve svém rozběhu 4. (20,67)
  • zápas řecko-římský, kvalifikace 07.08. 14:00 Vála postupuje do osmifinále.
  • vzpírání nad 105 - muži skupina A 07.08. 20:00 8. Orság (ČR) 426 kg Medailové pozice: Salimikordasiabi (IRI) - 455 kg Anúširavání Hamlabad (IRI) - 449 kg Albegov (RUS) - 448 kg
  • Atletika 100 m přek. semifinále 07.08. 20:15 Vítězky semifinále:
    Sally Pearsonová (AUS) - 12,39
    Dawn Harperová (USA) - 12,46
    Kellie Wellsová (USA) - 12,51
    ---
    Lucie Škrobáková (CZE) - 12,81 - nepostupuje
  • Atletika hod diskem muži finále 07.08. 20:45 Medailové pozice: Robert Harting (Německo) 68.27m Ehsan Haddadi (Irán) 68.18m Gerd Kanter (Estonsko) 68.03m
  • Atletika hod kladivem kvalifikace 08.08. 11:00 Zatím postupují: Wlodarczyková (Polsko) 75,68, Heidlerová (Německo), Lysenková (Rusko), Moranová (Kuba)...
    Šafránková hodila 66,16m, skončila 30. a tím pro ni OH končí.
  • Atletika skok o tyči kvalifikace 08.08. 11:00 Jan Kudlička - 5,35 a 5,50 na první pokus.
    Kudličkův první pokus na 5,60 byl bohužel neúspěšný.
    Kudlička 5,60 vynechává a následně z 9. místa postupuje do finále.
  • Atletika desetiboj muži 100 m 08.08. 11:10 Šebrle skončil ve svém rozběhu poslední (11,54) a získal 744 bodů.
  • Atletika desetiboj muži skok do dálky 08.08. 12:10 Šebrle ke skoku do dálky nenastoupil.

    Eaton vede s 1027 body.
  • bikros ženy rozjížďky 08.08. 16:00 Výsledky nasazovací jízdy:
    1. Buchananová (Austrálie) 38,434
    ---
    10. Hladíková (ČR) 40.846
    11. Labounková (ČR) 41.096
  • Atletika oštěp muži kvalifikace 08.08. 20:40 1. Veselý - 88.34 m
    Frydrych - 75.46 m nepostupuje
    Vadlejch - 77.61 m nepostupuje
  • Atletika 400 m př. ženy finále 08.08. 21:45 7. Rosolová 55,27 Medailové pozice: Natalija Anťuchová (RUS) - 52,70 Lashinda Demusová (USA) - 52,77 Zuzana Hejnová (CZE) - 53,38
  • kanoistika C2 muži 1000 m finále 09.08. 10:30 Vítěz finále B: 1. Grzybowski / Kaczor (Polsko) 3:37,662

    Dvořák, Radoň skončili ve finále A 5.
    Medailové pozice: Německo - Kretschmer, Kuschela Bělorusko- Bahdanovich, Bahdanovich Rusko- Korovashkov, Pervukhin
  • Atletika skok do výšky kvalifikace 09.08. 10:30 Marešová skočila na první pokus 180 cm.
    185 cm nepřekonala a dál nepostupuje.
  • kanoistika K4 muži 1000 m finále 09.08. 10:48 Medailové pozice: Austrálie Maďarsko Česká republika
  • plavání 10 km ženy finále 09.08. 13:00 9. Pechanová (ČR) 1:58:52.8 Medailové pozice: Risztová (Maďarsko) 1.57.38 Andersonová (USA) 1:57:38.6 Grimaldiová (Itálie) 1:57:41.8
  • Atletika oštěp ženy finále 09.08. 22:00 Medailové pozice: Špotáková (ČR) 69.55 m Christina Obergföllová (Německo) 65.16 m Linda Stahlová (Německo) 64.91 m
  • bikros ženy semifinále 10.08. 16:00 Postupují:
    Buchananová (Austrálie), Readová (Velká Británie), Crainová (USA), le Corguillová (Francie)
    V druhém rozjezdu: 5. Hladíková, 6. Labounková
  • Atletika skok o tyči, finále 10.08. 20:00 8. Kudlička Medailové pozice: Lavillenie (Francie) Otto (Německo) Holzdeppe (Německo)
  • Atletika 4x400 m ženy rozběhy 10.08. 20:10 Rozběh 1:
    1. Jamajka, 3:25.13
    2. Ukrajina
    3. Francie

    Rozběh 2:
    1. USA, 3:22.09
    2. Rusko
    3. Velká Británie
    4. Česká republika -Bartoničková, Bergrová, Čapková, Hejnová, Rosolová
  • moderní pětiboj muži šerm 11.08. 09:45 1. Svoboda 1024 bodů - OR
    2. Lesun (Rusko), Cao (Čína) 1000
    4. Cerkovskis (Litva) 952
    5. Moiseev (Rusko) 928
    6. Marosi, Kasza (Maďarsko), Gebhardt (Německo) 880
    34. Polívka (ČR)
  • horská kola cross country - finále 11.08. 13:30 Nashová skončila 14. Medailové pozice: Bressetová (Francie) Spitzová (Německo) Gouldová (USA)
  • moderní pětiboj muži plavání 11.08. 14:20 Vítězové rozplaveb:Kollner (Německo-2:11,71), Žuraulio (Bělorusko- 2:06,80), Weale (Velká Británie-2:03,40), Kasza (Maďarsko- 2:01), El Geziry (Egypt-1:55)
    Polívka 3., Svoboda 7. ve svých rozplavbách
  • moderní pětiboj muži jízda na koni 11.08. 16:20 Umístění po parkuru:
    Polívka - 15.
    Svoboda - 16.
  • Atletika 20 km chůze finále 11.08. 18:00 35. Pelantová Medailové pozice: Lashmanovová (Rusko) Kanishkinová (Rusko) Qieyangová (Čína)
  • moderní pětiboj muži střelba a běh 11.08. 19:45 15. Polívka Medailové pozice: Svoboda (Česká republika) Cao (Čína) Marosi (Maďarsko)
  • Atletika oštěp muži finále 11.08. 20:20 4. Vítězslav Veselý (ČR) - 81,80 Medailové pozice: Keshorn Walcott (Trinidad a Tobago) - 84,58 (NR) Oleksandr Pjatnytsja (Ukrajina) - 84,51 Antti Ruuskanen (Finsko) - 84,12
  • Atletika 4x400 m ženy finále 11.08. 21:25 7. Bartoničková, Bergrová, Čapková, Hejnová, Rosolová Medailové pozice: Amerika Rusko Jamajka
  • moderní pětiboj ženy šerm 12.08. 09:00 1. Rublevská (LAT) 25:10 1000 bodů
    2. Tothová (HUN) 24:11 976 bodů
    3. Asadauskaiteová (LTU) 23:12 952 bodů
    ---
    19. Dianová (ČR) 808 bodů
  • Atletika maraton muži finále 12.08. 12:00 67. Jan Kreisinger (ČR) - 2:25:03 Medailové pozice: Stephen Kiprotich (Uganda) 2:08:01 Abel Kirui (Keňa) 2:08:27 Wilson Kipsang Kiprotich (Keňa) 2:09:37
  • moderní pětiboj ženy plavání 12.08. 13:35 1. Adrienn Tothová (HUN) 2132
    2. Yane Marquesová (BRA) 2116
    3. Samantha Murrayová (GBR) 2096
    4. Laura Asadauskaiteová (LTU) 2088
    ---
    12. Natálie Dianová (ČR) 2004
  • horská kola cross country - finále 12.08. 14:30 12. Škarnitzl (ČR) 1:31:48
    14. Cink (ČR) 1:32:16
    Medailové pozice: Kulhavý (ČR) 1:29:07 Schurter (Švýcarsko) 1:29:08 Fontana (Itálie) 1:29:32
  • moderní pětiboj ženy jízda na koni 12.08. 15:35 1. Asadauskaiteová (LTU) 3268
    2. Marquesová (BRA) 3268
    3. Cazeová (FRA) 3260
    ---
    19. Dianová (ČR) 3060
  • moderní pětiboj ženy střelba + běh 12.08. 19:00 22. Dianová (ČR) Medailové pozice: Laura Asadauskaiteová (Litva) Samantha Murrayová (Velká Británie) Yane Marquesová (Brazílie)

Sport - 1. 7. 2012 10:22

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama