VC Číny (Šanghaj)

Jubilejní závod historie F1 vyhrál Hamilton, Ferrari poškodila vlastní strategie
Formule 1

Lewis Hamilton suverénně ovládl jubilejní tisící závod formule 1. Nedělní Velkou cenu Činy vyhrál před týmovou kolegou z Mercedesu Valtteri Bottasem.
Bottas vyhrál kvalifikaci na tisící Grand Prix F1, Räikkönen ukončil úspěšnou sérii
Formule 1

Valtteri Bottas v Mercedesu vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Číny formule 1 a bude na prvním místě startu 1000. Grand Prix historie F1.
Tréninkovou bitvu v Šanghaji ovládl Bottas, Vettel ztratil pouze tisíciny
Formule 1

Páteční tréninky na Velkou cenu Číny formule se nesly ve znamení souboje Mercedesu s Ferrari.
Formule 1

Druhý závod po sobě se Max Verstappen v závodě formule 1 dostal do kontaktu se soupeřem z čela výsledkové listiny.
V hlavní roli Red Bull. Ricciardo v Číně vyhrál, Verstappen trefil Vettela
Formule 1

V Šanghaji nabídli piloti formule 1 velké drama okořeněné strategickými hrátkami a kolilzemi.
Kvalifikaci F1 v Číně ovládlo Ferrari. Vyhrál Vettel před Räikkönenem
Formule 1

Sebastian Vettel bude z prvního místa na startu útočit na vítězný hattrick v úvodu letošní sezony formule 1.
Tréninky F1 v Číně ovládl Hamilton, trable v boxech nemají konce
Formule 1

Ani v Číně se týmům nevyhnuly problémy s výměnami kol. Tentokrát udělali chybu mechanici McLarenu.
Hattrick ti nedovolím. Hamilton plánuje, že ukončí Vettelovu vítěznou sérii
Formule 1

Britskému obhájci titulu ve formuli 1 hraje do karet skutečnost, že je nejúspěšnějším jezdcem okruhu v Šanghaji.
Začátek Velké ceny Číny se proměnil v demoliční derby, jezdci si ničili spoilery
Motorismus

Spíš než souboj nejlepších jezdců planety připomínalo první kolo dnešní Velké ceny Číny demoliční derby.
Šest! Vítězná série Rosberga nekončí ani v Číně
Motorismus

Nico Rosberg v Mercedesu pokračuje ve své velké jízdě a vyhrál i dnešní dramatickou Velkou cenu Číny formule 1.
Do třetice všeho smolného. Hamilton neutekl trablům ani v Číně
Motorismus

I ve třetím závodě letošní sezony formule 1 bude mít Lewis Hamilton hned v jeho úvodu velké problémy. Protože nezajel měřený čas, odstartuje poslední.
Rosberg vyhrál kvalifikaci F1 v Číně, Hamilton byl poslední
Motorismus

Lídr šampionátu Nico Rosberg v Mercedesu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Číny formule 1. Šampion z posledních dvou let Lewis Hamilton byl poslední.
Ferrari vládlo dramatickým tréninkům F1. Kusy pneumatik létaly vzduchem
Motorismus

Dnešní tréninky na Velkou cenu Číny opanovali piloti Ferrari, ale hlavní pozornost byla upřena na pneumatiky.
Rosberg chce završit vítězný půltucet, potrestaný Hamilton věří v bod zvratu
Motorismus

Nico Rosberg bude v nedělní Velké ceně Číny formule 1 útočit na šesté vítězství v řadě. Situaci mu bude chtít znepříjemnit Lewis Hamilton.