Smolař Bank: Na pády se nedívám rád. Nedělá mi to dobře

Sport Sport
21. 2. 2015 0:00
Pátečním hostem v DVTV byl český sjezdař Ondřej Bank, který před dvěma týdny zažil hrůzostrašný pád ve sjezdu do kombinace na světovém šampionátu v Beaver Creaku.
Je možné, že až ten pád uvidím, tak už na lyže nepůjdu, tvrdí Ondřej Bank a dodává, že už před pádem přemýšlel o konci kariéry. Zároveň podle něj jde o to, jak vybalancovat všechna rizika i adrenalin. | Video: DVTV

Praha – Pátečním hostem v DVTV byl český sjezdař Ondřej Bank, který před dvěma týdny zažil hrůzostrašný pád ve sjezdu do kombinace na světovém šampionátu v Beaver Creaku.

A právě tento okamžik byl hlavním tématem rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou. „Obecně se nerad dívám na pády a ne jen v mém případě,“ prozradil čtyatřicetiletý sjezdař, který podobných karambolů zažil v kariéře již několik.

„Co mi na to říká okolí? Doma například, že je to moje cesta k nim, že tam ukazuji, že chci být s nimi. Uvidíme, co bude dál. Já se na život po lyžování těším, ale zároveň se mi končit ještě nechce,“ dodal.

Celý rozhovor si můžete poslechnout v našem videu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy