Nicholas Johnson

Hokejista Dlapa dostal trest na tři zápasy, Johnson na dva
Extraliga

Discplinární komise hokejové extraligy rozdávala tresty. Ondřej Dlapa z Chomutova si nezahraje tři utkání, Nicholas Johnson z Pardubic dvě.
Kanonýr Johnson míří z Plzně do Pardubic na hostování
Extraliga

Hokejisty Pardubic posílil americký útočník Nicholas Johnson. Do Dynama přišel na měsíční hostování z Plzně. Třicetiletý čtvrtý nejlepší střelec…
Znovuzrozený Johnson sestřelil Spartu dvěma góly během tří minut
Hokej

Pouhé tři minuty v první třetině mu stačily, aby Nicholas Johnson dvěma góly poslal svůj tým do klíčového tříbrankového vedení v zápase.
"Barážová" Boleslav a mladá Plzeň zkusí narušit očekávanou finálovou party
Hokej

Zatímco základní část hokejové extraligy fanoušky často překvapovala, play off žádný šok nenabídlo. Dojde na očekávané finále Liberec - Sparta?
Vítkovice padly počtvrté v řadě, tentokrát nestačily na Plzeň
Hokej

Hokejistům Vítkovic se nedaří. V dnešní dohrávce 6. kola nestačily na Plzeň a prohrály 1:4. Bylo to jejich čtvrté utkání v řadě bez získaného bodu.